Antek Królikowski na zdjęciu z ukochaną! Kasia wygląda jak znana aktorka

Antek Królikowski w kurtce na żółtym skuterze
Fotografia: Instagram/Antek Królikowski

Antek Królikowski od jakiegoś czasu ma nową dziewczynę, Kasię. Teraz opublikował piękne zdjęcie z ukochaną. Fani aktora dostrzegli jej podobieństwo do dwóch hollywoodzkich aktorek!

Antek Królikowski bardzo długo spotykał się z Julią Wieniawą. O ich rozstaniu było głośno w mediach. Oboje jednak poukładali sobie życie na nowo. Julka spotyka się obecnie z gitarzystą Afromental, Baronem. Antek natomiast coraz częściej publikuje zdjęcia z nową ukochaną, Kasią. Fani aktora porównali ją do hollywoodzkich gwiazd!

Zobacz także: Wieniawa pierwszy raz o nowej dziewczynie Królikowskiego: "Współczuję jej"

Dziewczyna Królikowskiego wygląda jak znana gwiazda!

Kasia do tej pory nie była obecna w polskim show-biznesie. Jest to jeden z powodów, dla których fani Królikowskiego są zachwyceni jego nową ukochaną, ale nie jedyny.

Dziewczyna jest piękną blondynką. Pod nowym zdjęciem Antka pojawiły się komentarze od internautów, którzy dostrzegają jej podobieństwo do znanej hollywoodzkiej aktorki, a właściwie to nawet niejednej.

Przypomina mi McAdams. 

Pani Kasia jest podobna do Robin Wright.

Musimy przyznać, że trochę prawdy jest w tych komentarzach. Inni fani Antka natomiast zachwycają się urodą jego wybranki.

Śliczna dziewczyna.

Pasujecie do siebie.

W końcu dobry wybór - piszą internauci. 

Najbardziej urzekł nas jednak komentarz samej Kasi, który był skierowany do Antka.

Love U - napisała.

Wam też dziewczyna kogoś przypomina?

Zobacz także: Mama Julii Wieniawy skomentowała jej związek z Baronem! 

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów