Antek Królikowski już tak nie wygląda. Spektakularna metamorfoza aktora

Marianna Bereza 09.09.2019
Antoni Królikowski
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Przemiana gwiazdora "Polityki" zrobiła wrażenie na internautach.

Antoni Królikowski był jedną z gwiazd Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP. Aktor wywołał niemałą sensację, ponieważ na boisku pojawił się kompletnie odmieniony. Trudno uwierzyć, że to naprawdę on!

Królikowski uchodzi za niezwykle przystojnego mężczyznę. Aktor, który w ostatnich latach spotykał się z Kasią Sawczuk i Julią Wieniawą, obecnie zakochany jest w studentce prawa, która nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Gwiazdor "Polityki" podczas meczu TVN kontra WOŚP zaprezentował swoje nowe wcielenie. Po burzy loków 30-latka nie ma śladu.

Antek Królikowski zmienił fryzurę

Aktor do tej pory nie lubił zmieniać nic w swojej fryzurze. Słynął z tzw. kontrolowanego nieładu. Na meczu TVN pojawił się odmieniony. Królikowski ściął włosy prawie na łyso. Aktor wyjawił w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że jego metamorfoza nie jest przypadkowa.

Musiałem obciąć włosy. A tak serio to secret project. Jakaś nowa rola. Na razie nie mogę za dużo zdradzić - powiedział.

Co o jego przemianie sądzą internauci? Antek opublikował fotografię, na której pozuje w towarzystwie kolegów. Fani mieli problem, żeby go rozpoznać. Większość jednak oceniła jego metamorfozę pozytywnie.

Antonio!!! Wyglądasz zarąbiście!!! Great new look!

Nie poznałem!

Szukam Antka na zdjęciu i nie znalazłam.

Mega świetna przemiana!

Jak wam się podoba nowa fryzura Antka?

Zobacz także: Antek Królikowski pochwalił się romantycznym zdjęciem z wakacji. Fani: „Ale słodziaki”

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów