Królikowski zabrał dziewczynę na wycieczkę. Pochwalił się uroczym zdjęciem

Hanna Skowron 21.05.2019
Antek Królikowski
Fotografia: Instagram.com/antek.krolikowski

Pasują do siebie?

Antek Królikowski długo nie rozpaczał po Julii Wieniawie i od niedawna spotyka się z Kasią. Aktor wyciągnął wnioski z poprzednich związków i nie chce już brylować z ukochaną na salonach. Jak sam przyznał, nie ma ona nic wspólnego z mediami. Gwiazdor lubi jednak pokazywać nową dziewczynę na Instagramie. Ostatnio wybrali się na wspólną wycieczkę z jego rodzicami.

Królikowski zabrał Kasię na wycieczkę

Nie jest tajemnicą, że Antek Królikowski jest bardzo zżyty ze swoją rodziną. 18 maja Królikowscy postanowili uczcić 99. urodziny Jana Pawła II i wybrali się na wycieczkę do Wadowic. Antek oczywiście zdał relację z tego wydarzenia na Insta Stories.

W podróży klanowi Królikowskich towarzyszyła oczywiście Kasia. Wygląda na to, że aktor już przedstawił ukochaną rodzicom i wszyscy przypadli sobie do gustu! Choć prawniczka wygląda na odrobinę onieśmieloną, widać, że dobrze się bawi z rodzicami swojego chłopaka.

Były chłopak Julii Wieniawy pochwalił się uroczym zdjęciem z Wadowic. Choć zakochanych złapał rzęsisty deszcz, humory im dopisywały. Fani byli zachwyceni fotografią!

Ale Wy pasujecie do siebie!

Piękna jest ta twoja nowa kobieta!

Trening przed Ołpenerem.

Podoba się wam nowa dziewczyna Antka?

Zobacz także: Wieniawa pierwszy raz o nowej dziewczynie Królikowskiego: "Współczuję jej"

Antek Królikowski z dziewczyną
Fotografia: Instagram.com/antek.krolikowski
Antek Królikowski z mamą
Fotografia: Instagram.com/antek.krolikowski

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów