Antek Królikowski jako Sharon Stone z "Nagiego instynktu"! Jak wygląda w kobiecym wydaniu?

Antek Królikowski w czarnej bluzie pokazuje znak victorii na premierze filmu "Fighter"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Antek Królikowski jako młody aktor żadnych wyzwań się nie boi! Gwiazdor pokazał ogromny dystans do siebie i przebrał się za... Sharon Stone z "Nagiego instynktu"!

Antek Królikowski ostatnio podejmuje się prawdziwych aktorskich wyzwań. Gwiazdor wystąpi w najnowszej produkcji Patryka Vegi, pt.: "Polityka". W filmie gra w mocno kontrowersyjnych scenach u boku Janusza Chabiora. Teraz młody aktor podjął się kolejnego wyzwania! Antek na swoim InstaStory opublikował zaskakujące zdjęcie. Pozuje na nim przebrany za... Sharon Stone! I to w jednej z najpopularniejszych scen w kinie z filmu "Nagi instynkt". 

Zobacz także: Antek Królikowski pokazał ukochaną w pełnej krasie! Fani są zachwyceni

Antek Królikowski jako Sharon Stone

Antek Królikowski wziął udział w projekcie naukowym. Jak donosi "Plotek", jedna ze studentek Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przygotowała pracę naukową na temat nieświadomego obrazu kobiety w psychice mężczyzn. W związku z tym stworzyła kilka zdjęć. Na jednym z nich był właśnie Antek.

Aktor wcielił się w postać Catherine Tramell z filmu "Nagi instynkt". W amerykańskiej wersji tę bohaterkę zagrała Sharon Stone. Piękna aktorka stworzyła wówczas jedną z najodważniejszych, a zarazem legendarnych scen w świecie kina. I właśnie tę scenę próbował odzwierciedlić Antek.

Na zdjęciu widzimy aktora w białej sukience i butach na obcasie. Siedzi na krześle i ma założoną nogę na nogę, a w prawej ręce nonszalancko trzyma papierosa. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjne! I należą mu się ogromne brawa za dystans do siebie. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Vega pokazał ostry fragment filmu z Królikowskim! Narkotyki i sceny dla dorosłych [18+]

Antek Królikowski jako Sharon Stone
Fotografia: Instagram/Antek Królikowski

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów