Anne Hathaway straszy na okładce magazynu. Czy to retusz roku?

Julita Buczek 19.04.2019
Anne Hathaway
Fotografia: Instagram @annehathaway

Zdarza się, że gwiazdy padają ofiarami nadgorliwego grafika, który zamiast poddać ich zdjęcia lekkiej obróbce, sprawia, że nie przypominają siebie. Ostatnio stało się tak z Anne Hathaway, która zapozowała na okładce magazynu "Tatler".

Anne Hathaway to nie tylko świetna aktorka, ale również piękna kobieta, której zdjęć nie trzeba dodatkowo obrabiać w programie graficznym. Niestety niedawno padła ofiarą grafika, który postanowił przerobić jej zdjęcia do tego stopnia, że nie przypomina na nich samej siebie.

Zobacz także: Britney Spears jest więziona w szpitalu psychiatrycznym wbrew własnej woli?!

Anne Hathaway nie do poznania

Aktorka została twarzą magazynu "Tatler". Twarz Anne, która pozuje na okładce, jest wygładzona do granic możliwości, nie widać ani jednej zmarszczki. Duże oczy Hathaway zostały nienaturalnie przyciemnione. Grafik pamiętał również o ustach, na zdjęciu widzimy, jak rozciągnął je do granic możliwości. Niestety okładka nie prezentuje się zbyt dobrze! Cała sylwetka artystki wygląda tak, jakby była wklejona w tło, niestety prezentuje się to nienaturalnie i niezbyt atrakcyjnie.

Co sądzicie o okładce?

Zobacz także: Nie żyje 16-letnia aktorka z serialu "Wiedźmin"!

Ten quiz jest dla prawdziwych miłośników muzyki popularnej. My pokazujemy kadr, a ty odgadujesz, z którego teledysku on pochodzi. Test dotyczy najbardziej znanych klipów. Życzymy powodzenia!

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów