Anne Hathaway opublikowała zdjęcie syna. Wyjaśnia, dlaczego więcej tego nie zrobi

Redakcja 06.04.2017
Anne Hathaway
Fotografia: ONS

Aktorka przekonuje, że wyciągnęła wnioski z tego doświadczenia. Teraz jest mądrzejsza.

Anne Hathaway żałuje, że wrzuciła zdjęcie swojego rocznego syna na Instagram. Uważa, że naruszyła jego prywatność.

Aktorka, znana z hitów kinowych takich jak "Diabeł ubiera się u Prady", "Interstellar" czy z oscarowych "Nędzników", chętnie chwali się swoim życiem zawodowym i aktywizmem społecznym w mediach społecznościowych. Ostatnio złamała zasady i pokazała życie prywatne.

Jonathan
Fotografia: www.instagram.com/annehathaway

Anne złamała zasady

Jedyne i pierwsze zdjęcie, które pokazuje jej syna Jonathana, zostało opublikowane w połowie marca 2017 roku. Fotografia przedstawia tył głowy chłopca, który ogląda na laptopie wystąpienie Hathaway o równości płci z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet na konwencie ONZ. Post zdobył 143 tysiące polubień.

Nigdy wcześniej nie wrzucałam zdjęć mojego syna i zdecydowałam, że udostępnię fotografię, na której widać tylko tył jego głowy. Chwilę potem zaczęłam tego żałować. Poczułam, że złamałam swoje zasady zapraszając ludzi do mojego życia - powiedziała Anne w rozmowie z serwisem Jezebel. Nawet jeśli myślałam, że zrobiłam to najostrożniej, jak potrafiłam, nawet jeśli przez chwilę czułam wielką dumę, nie wiem, czy zrobiłabym to ponownie. Wierzę, że trzeba namieszać, aby potem wyraźnie zobaczyć swoje błędy – dodała aktorka.

Anne
Fotografia: www.instagram.com/annehathaway

Social media jako broń

To nie pierwszy raz, kiedy Anne Hathaway publikuje osobiste zdjęcia i zapewnia, że ochrona prywatności jest dla niej najważniejsza. Kiedy w 2016 roku była w ciąży z Jonathanem, zamieściła na Instagramie fotografię, na której jest w samym bikini.

Jak wyjaśniła pod postem, zrobiła to, aby na dwa miesiące przed porodem potwierdzić plotki, że spodziewa się dziecka. Tłumaczyła, że wrzucanie zdjęć w stroju kąpielowym nie jest w jej stylu, ale dostrzegła na plaży paparazzich i postanowiła uprzedzić portale plotkarskie. Wrzuciła więc zdjęcie, na którym jest szczęśliwa.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów