Anne Hathaway jest w ciąży! "Droga do żadnej z moich ciąż nie była prosta"

Zuzanna Morska 25.07.2019
Anne Hathaway
Fotografia: instagram.com/annehathaway

Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie!

Anna Hathaway jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Gwiazda ma na koncie szereg świetnych ról filmowych - jedna z nich przyniosła jej nawet Oscara! Amerykańska aktorka, która zdobyła najwyższą nagrodę filmową na świecie za rolę w "Nędznikach", ma także poukładane życie prywatne.

Gwiazda ogłosiła właśnie, że spodziewa się drugiego dziecka! Pod zdjęciem z zaokrąglonym brzuszkiem dodała też poruszający post!

Anne Hathaway jest w ciąży

Anne Hathaway wrzuciła do sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem pokaźnych rozmiarów. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Dodała jednak, że po raz kolejny miała problem z zajściem w ciążę. I że doskonale rozumie osoby zmagające się z niepłodnością.

Żarty na bok. Każdy, kto przechodzi przez problem niepłodności, wie, że droga do żadnej z moich ciąż nie była prosta. Przesyłam wam miłość.

Pod zdjęciem ciężarnej gwiazdy pojawiły się komentarze z gratulacjami.

Gratulacje!

Wyglądasz pięknie. Gratulacje!

Aniołek w drodze.

Przypominamy, że Anne jest już szczęśliwą mamą 3-letniego synka Jonathana Rosebanksa Shulmana. Nie wiadomo, kiedy dokładnie urodzi dziecko i jakiej będzie płci, ale ze zdjęcia można wywnioskować, że powinno się to wydarzyć już niebawem.

Ten grafik tworzy niezwykłe kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów