Ania i Robert Lewandowscy padli ofiarą oszustwa? "Podjęliśmy stosowne kroki prawne"

Paulina Ermel 30.07.2019
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy wystosowali specjalne oświadczenie, w których przestrzegają fanów przed oszustami!

Ania i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Znakomity polski piłkarz i trenerka oraz dietetyczka tysięcy Polek są bardzo rozpoznawalni. Nic więc dziwnego, że wiele firm stara się o współpracę z nimi.

Są niestety też tacy, którzy bezprawnie wykorzystują wizerunek Ani i Roberta do promowania wątpliwej jakości produktów. I właśnie w tej kwestii piłkarz i jego żona wydali w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie!

Anna i Robert Lewandowscy przestrzegają przed oszustami

To nie pierwszy raz, kiedy oszuści próbują wykorzystać wizerunek Ani i Roberta. Tym razem jednak para musiała podjąć stosowne kroki prawne. Okazuje się bowiem, że za pomocą ich wizerunku próbuje się promować środki odchudzające i usługi finansowe.

W mediach pojawiają się fałszywe wywiady z Anią i Robertem, które mają zachęcić do inwestowania w środki odchudzające i inne usługi. Trenerka i piłkarz ujawnili wszystko w oświadczeniu, które napisali m.in. na Instagramie.

OSZUSTWO. STOP. W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom.

Spotkaliście się już z czymś takim?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów