Anna i Robert Lewandowscy gwiazdami zagranicznego magazynu! Kolejny sukces pary

Zuzanna Morska 18.09.2020
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wygląda na to, że Ania i Robert Lewandowscy są coraz bardziej popularni na świecie!

Ania i Robert Lewandowscy nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Lewy jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a z kolei jego żona trenuje tysiące kobiet, układa im diety, ale też otworzyła m.in. swoje kawiarnie.

Wygląda na to, że gwiazdorska para z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. I to nie tylko w Polsce. Ania i Robert zostali bowiem gwiazdami najnowszego wydania jednego z zagranicznych magazynów!

Anna i Robert Lewandowscy gwiazdami zagranicznego wydania "Gali"

Ania i Robert zaledwie 4 miesiące temu po raz kolejny zostali rodzicami. Na świat przyszła ich druga córeczka - Laura. Przypominamy, że wspólnie wychowują też 3-letnią Klarę.

Mimo tego, że ich życie na nowo przewróciło się do góry nogami, oboje nie zwalniają tempa. Ania do końca ciąży była aktywna. Także Robert rozgrywał mecze w drużynie Bayern Monachium.

Warto pamiętać też o tym, że Lewandowska wciąż trenuje Polki, układa im diety, ma własną aplikację treningowo-żywieniową, prowadzi bloga i założyła własną markę kosmetyczną. Ale na tym nie koniec jej sukcesów!

Ostatnio gwiazda - które aplikacja dostępna jest również na rynku niemieckim - wystąpiła wraz z mężem w sesji dla niemieckiego wydania magazynu "Gala"! Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Myślicie, że niebawem podbije też kolejne kraje?

l1
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba
l2
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów