Lewandowscy planują powiększenie rodziny! Powiedzieli o tym w najnowszym wywiadzie

Robert Lewandowski w lnianej koszuli, Anna Lewandowska w wianku i Klara Lewandowska w sukieneczce
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy wciąż są na świeczniku! Teraz udzielili szczerego wywiadu, w którym opowiedzieli, że zamierzają powiększyć rodzinę.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Oboje osiągają sukcesy - on jako napastnik Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji, ona jako jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Chętnie chwalą się też prywatnymi chwilami, spędzanymi z ich córką Klarą. Odkąd dziewczynka pojawiła się na świecie, fani Lewandowskich zastanawiają się, czy piłkarz i jego żona zdecydują się na powiększenie rodziny. Teraz wszystko wskazuje na to, że tak!

Zobacz także: Lewandowska jest w ciąży?! Fanki bezlitosne: "Kluseczka z ciebie". Trenerka odpowiada

Lewandowscy planują powiększenie rodziny

Ania i Robert udzielili wywiadu dla niemieckiego wydania magazynu "Gala". Piękne zdjęcia pary zostały opatrzone bardzo szczerą rozmową. 

Robert nie szczędził ukochanej pięknych słów. Z zachwytem opowiadał o osiągnięciach swojej żony.

Anna rozumie moją karierę, a ja jej. Kiedy była zawodniczką karate i brała udział w mistrzostwach, wiedziałem, jak się czuje i czego potrzebuje w tych chwilach. Czasami jako piłkarz czujesz się samotny. Nie jest łatwo wyjść do domu po meczu, niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, moja żona jest swego rodzaju psychologiem i daje mi siłę, której potrzebuję - powiedział Lewy. 

Widać, że Ania stara się wspierać swojego męża i jest z niego bardzo dumna. Lewandowska stała się inspiracją do ćwiczeń i diety dla wielu kobiet. Stara się dbać również o odżywianie swoich najbliższych, przede wszystkim Roberta i Klary, o czym wspomniała w rozmowie.

Jeśli jesteśmy w restauracji i Klara widzi, że jakieś dziecko je chleb, to ona też chce kromkę. Oczywiście może zjeść pizzę, ale bez glutenu, a zamiast lodów, dostaje sorbet. Zawsze staram się wybrać zdrowszą wersję - mówi Ania.

Pozostając przy temacie Klary, dziennikarz zapytał Lewandowskich, czy planują powiększenie rodziny. Jest to rzecz, która nurtuje fanów pary od dawna.

Chcemy mieć więcej dzieci - powiedziała wprost Lewandowska.

Robert dodał też, że nie mają planów, co do ilości potomstwa. Jesteśmy bardzo ciekawi, kiedy zdecydują się na kolejne dziecko.

Zobacz także: Anna Lewandowska w stroju kąpielowym. Fani: "Widzę tatuaż"

Lewandowscy są prawdziwą "power couple". Nic więc dziwnego, że ceny za jeden post na ich Instagramach przyprawiają o zawrót głowy. Kto im dorównuje?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów