Lewandowscy zdecydują się na trzecie dziecko? Ania skomentowała!

Anna Lewandowska w jeansowej kurtce i okularach przeciwsłonecznych i Robert Lewandowski w jasnej marynarce i żółtych okularach
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna i Robert Lewandowscy zdecydują się na trzecie dziecko? Trenerka skomentowała to w najnowszym wywiadzie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zaledwie kilka tygodni temu zostali szczęśliwymi rodzicami drugiej córeczki. Trenerka aktualnie podjęła się wyzwania "Fighter Challenge", w którym ona i jej fanki motywują się wzajemnie w powrocie do formy. Przebywając w Warszawie, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała szczerze o byciu mamą dwójki dzieci, porodzie i... przyszłości ich rodziny! Ania zdradziła nawet, czy chciałaby mieć trzecie dziecko. Zobaczcie sami, co powiedziała.

Zobacz także: Lewandowska chwali się płaskim brzuchem kilka tygodni po porodzie! To zasługa jej nowego wyzwania? 

Anna i Robert Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko? Jest komentarz!

Ania do Warszawy przyjechała pierwszy raz po kilku miesiącach odizolowania w Monachium, które było związane z pandemią koronawirusa. Teraz wróciła do Polski i udzieliła pierwszych wywiadów po porodzie.

W rozmowie z magazynem "Flesz" zdradziła, jak dziś wygląda ich życie z dwoma córkami.

Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi, a karmię ją piersią. Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i naszej uwagi.

Lewandowska przyznała też, jak wyglądał jej poród. Okazuje się, że zaskoczeniem dla wszystkich było to, jak bardzo różnił się on od pierwszego porodu trenerki. Ania przyznała, że Robert omal nie zdążył na narodziny drugiej córeczki.

Sam poród był dla mnie wyjątkowy, urodziłam rano, o godzinie 9.00, a o 17.00 byłam już w domu. Wszystko trwało 30 minut, nawet nie zdążono mi podać znieczulenia. To dla mnie było niesamowite - wspomina.

Odkąd tylko urodziła, wszyscy zastanawiają się, czy Lewandowscy zdecydują się na kolejne dziecko. A Ania tego nie wyklucza.

Pewnie, czemu nie - powiedziała.

Ich życie teraz z pewnością się zmieniło, ale obecność dzieci w domu zawsze dodaje barw. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała przestronny salon! Naszą uwagę zwraca jeden szczegół

Jesteś ciekaw, jak wygląda mieszkanie Ani i Roberta w Monachium? Zobacz!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów