Anna Wyszkoni zaatakowana przez żonę lidera Łez. "Sięgnęłaś już dna totalnego?"

Hanna Skowron 02.04.2019
Anna Wyszkoni
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Padły bardzo mocne słowa!

W pierwszym odcinku programu "Szansa na sukces" Anna Wyszkoni wykonała piosenkę z repertuaru Łez - grupy, w której zaczynała swoją karierę. To nie spodobało się żonie lidera zespołu. O co poszło?

Piosenka "Agnieszka już dawno..." to jeden z najpopularniejszych utworów zespołu "Łzy". Wydany w 2001 roku hit, zaśpiewany przez Annę Wyszkoni, podbił listy przebojów i nuciła go cała Polska. Od tamtej pory wiele się zmieniło, a Wyszkoni zdążyła zrobić karierę solową i nagrać wiele innych piosenek. Nie jest jednak tajemnicą, że wielu fanom muzyki wokalistka kojarzy się właśnie ze wspomnianym przebojem. Czy dlatego wybrała go jako piosenkę do "Szansy na sukces"?

Żona lidera Łez oburzona doborem repertuaru przez Annę Wyszkoni

Żona Adama Konkola, Angelina Konkol, wydała oświadczenie. Zarzuciła w nim byłej piosenkarce Łez odcinanie kuponów od popularności, jaką zdobyła z zespołem jej męża.

Znowu będzie afera, ale kichać to! @aniawyszkoni serio? Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą, to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp.. Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To, że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni - ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy - ok! Ale idziesz do "Szansy na sukces" jako Anna Wyszkoni z piosenką "Agnieszka" ZESPOŁU ŁZY? Serio? - rozpoczęła swój wpis na Facebooku.

Potem było już tylko ostrzej. Padły bardzo mocne słowa.

Od rozstania z zespołem minęło wiele lat. Wydałaś wiele płyt i singli, które były w radiu itp. I idziesz do programu z piosenką ''Agnieszka już dawno..". Czy ty sięgnęłaś już dna? Dna totalnego? Po prostu żenujące! Niektórzy "Gówno spod siebie by zjedli"! Sorry za język, ale ile można wytrzymać! - kontynuowała.

Żona muzyka zespołu Łzy wytknęła Wyszkoni, że słowa piosenki ani melodia nie są jej autorstwa.

Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas ślizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkola. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było ci mało - rozumiem. Ale odp..... się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu, w którym ciebie już nie ma! - napisała.

Dostało się także partnerowi i menedżerowi gwiazdy Maciejowi Durczakowi.

Maciek. D, a ciebie zawsze uważałam za faceta na poziomie, chociaż inni mówili, że jesteś fałszywy. Dzisiaj rozumiem, dlaczego. Tylko są pewne zasady i granice, których się nie przekracza. Nie rozumiem, dlaczego musisz zniżać się do takiego poziomu? Albo masz tak ciężko, że wszystko byleby zarobić, albo po prostu wszystko byleby się pokazać. Przykre - oceniła.

Co sądzicie o słowach Angeliny Konkol? Miała prawo zdenerwować się na Annę Wyszkoni?

Zobacz także: Cleo w nowym teledysku pokazała dużo ciała. Co na to jej fani?

Ten wyjątkowy projekt trzeba zobaczyć. Na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów