Anna Wojton 27 lat temu grała w "W Labiryncie". "Kochało się we mnie pół Polski". Jak wygląda teraz?

Emilia Klima 06.06.2017
Anna Wojton
Fotografia: East News

Rola w pierwszej polskiej telenoweli przyniosła jej sławę i status seksbomby. Jak Anna Wojton wygląda teraz?

O Annie Wojton znów zrobiło się głośno za sprawą archiwalnej reklamy Hitachi Baltona It, w której występuje u boku Piotra Fronczewskiego (a właściwie na linii telefonicznej z aktorem). Spostrzegawczy internauci w blondynce rozmyślającej o nowym magnetowidzie w seksownej bieliźnie od razu rozpoznali Annę Wojton, która mniej więcej w tym samym czasie, kiedy powstała reklama, występowała w popularnym serialu "W Labiryncie".

Produkcja emitowana przez stację TVP w latach 1988-1990 uchodzi za pierwszą polską telenowelę z prawdziwego zdarzania, która dała początek takim późniejszym hitom jak "Klan" czy "Złotopolscy". Anna Wojton wcielała się w "W Labiryncie" wcielała się w postać Marioli Kaczorek. Co ciekawe, w "Klanie" pojawiła się w 2007 roku jako ta sama postać. Widzom zapadła w pamięć przede wszystkim dzięki swoje niekwestionowanej urodzie i walorom ;-)

Kochało się we mnie pół Polski - wspomniała w rozmowie z TVP w 2010 roku.

Anna Wojton w serialu "W Labiryncie"
Fotografia: East News

Jak dziś wygląda Anna Wojton?

Po roli w "Labiryncie" aktorka przewinęła się przez prawie wszystkie popularne seriale telewizyjne w Polsce (zagrała w "M jak Miłość", w "Na Wspólnej" i "Pierwszej Miłości". Ma na swoim koncie epizodyczne role w filmach, w tym "Dniu Świra" Marka Koterskiego (musicie pamiętać "właścicielkę psa"). Odnosi sukcesy na scenie teatralnej. W marcu 2017 roku można ją w spektaklu "Przyszedł mężczyzna do kobiety". Aktorka ma obecnie 57 lat, ale nadal jest w świetnej formie. Zobaczcie sami :-)

Anna Wojton
Fotografia: East News
Anna Wojton
Fotografia: East News

 

Anna Wojton
Fotografia: East News
Anna Wojton
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów