Anna Wendzikowska zrobiła sobie zdjęcie z dzikimi świniami. Fanom niezbyt spodobał się taki pomysł!

Julita Buczek 14.07.2019
wendzikowska ze świniami
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Anna obecnie przebywa na wakacjach. Niedawno wstawiła na Instagram dość kontrowersyjne zdjęcie, które nie przypadło wszystkim do gustu!

Anna Wendzikowska bardzo chętnie chwali się swoimi zdjęciami w sieci, niedawno znana dziennikarka wyjechała na kolejne wakacje. Pięknymi zdjęciami pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie.

Okazało się jednak, że nie wszystkim przypadły one do gustu!

Wendzikowska pozuje z dzikimi świniami

Wendzkowska pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w wodzie z dzikimi świniami. Obserwatorzy dziennikarki szybko zauważyli, że wykonywanie tego typu zdjęć mogło zakończyć się tragedią.

Peppa Pig z rodziną. Chciałam to zrobić, chciałam to zobaczyć. Świnie pływające w krystalicznie czystej, karaibskiej wodzie, to dosyć niecodzienny widok, ale powiem Wam, że te małe dranie atakują bez opamiętania każdego, kogo podejrzewają o to, że może mieć coś do jedzenia. I w sumie miałam niezłego pietra, ale na zdjęciach tego nie widać - napisała pod zdjęciem Wendzikowska.

Fanom zdjęcie nie przypadło do gustu. Większość komentujących je osób starała się uświadomić dziennikarkę, że wykonywanie tego typu zdjęć może być katastrofalne w skutkach.

O rany, uważaj następnym razem, te świnie są niebezpieczne!

One są niebezpieczne i głodne. Mogły zaatakować!!!

Odważna jesteś!

Lubicie oglądać takie zdjęcia w sieci?

Zobacz także: Gwiazda "Top Model" w sesji dla polskiego "Playboya"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów