Anna Wendzikowska kusi w odważnym kostiumie kąpielowym. Fani: "Petarda"

Zuzanna Morska 20.11.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: instagram.com/aniawendzikowska

Dziennikarka przebywa obecnie w gorącym Los Angeles. Relacją z tego miejsca dzieli się na Instagramie. Jedno z jej ostatnich zdjęć zachwyciło fanów.

Anna Wendzikowska kocha podróże. Popularna dziennikarka, która zajmuje się głównie przeprowadzaniem wywiadów z zagranicznymi gwiazdami, często wyjeżdża zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych.

Na jej instagramowym profilu możemy zobaczyć, dokąd wyjeżdża. Ostatnio Wendzikowska pokazała zdjęcia ze słonecznego Los Angeles. Jedno z jej zdjęć rozgrzało fanów do czerwoności.

Anna Wendzikowska w odważnym kostiumie kąpielowym

Tym razem Anna Wendzikowska wybrała się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Gwiazda przebywa w Los Angeles, a swój pobyt tam relacjonuje w sieci.

W Polsce jesień rozgościła się na dobre, ale w Kalifornii pogoda dopisuje! Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, że korzysta ze słońca i wysokiej temperatury.

Gwiazda pochwaliła się fotką w odważnym kostiumie kąpielowym, który podkreślił jej smukłą sylwetkę. Fani są zachwyceni tym, jak się prezentuje!

Petarda!

Ślicznotka.

Ale zazdroszczę!

A jak wam się podoba Wendzikowska na tym zdjęciu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów