Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie w bikini. Fanka śmieje się z jej "wciągniętego brzucha". Idealna odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 02.10.2017
Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram/Anna Wendzikowska

Czy prezenterka naprawdę jest tak szczupła?

Choć lato jakiś czas temu się skończyło, niektóre gwiazdy dopiero teraz mają chwilę na wakacyjny odpoczynek. Gwiazda TVN Anna Wendzikowska postanowiła ostatnio wraz z rodziną udać się na wakacje do słonecznej Hiszpanii. Prezenterka z tej okazji na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem w kostiumie kąpielowym w jacuzzi. Choć Wendzikowska jest szczupłą kobietą, tym razem w oczy jej fanom rzucił się płaski brzuch prezenterki.

Fani zachwycają się w komentarzach jej piękną sylwetką, która zaskakuje, zważywszy na to, że prezenterka dwa lata temu urodziła córkę Kornelię. Niektórzy jednak zwracają uwagę na jej nienaturalne ułożenie brzucha. Jedna z fanek zdecydowała się zwrócić na to uwagę korespondentce „Dzień Dobry TVN”.

Bardziej się nie dało wciągnąć brzucha? - napisała. 

Prezenterka odpowiada w żartobliwy sposób

Anna Wendzikowska nie czekała zbyt długo z odpowiedzią na uszczypliwy komentarz. Prezenterka pokazała fanom swój duży dystans do siebie i ogromne poczucie humoru, których może jej pozazdrościć niejedna gwiazda. 

No właśnie bardziej nie. Moja mina świadczy o tym, jak wielki to był wysiłek.

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Wendzikowska pokazuje swoją szczupłą sylwetkę. Niedawno zaskoczyła fanów nagą sesją do jednego z kobiecych magazynów. Widać, że jest naprawdę dumna ze swojej figury.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów