Anna Wendzikowska w kusym kostiumie kąpielowym kąpie się w oceanie. Fotka rozgrzała fanów do czerwoności

Zuzanna Morska 06.11.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: instagram.com/aniawendzikowska

Dziennikarka tęskni za latem. Dlatego też postanowiła przypomnieć sobie ostatnią wyprawę do ciepłych krajów.

Anna Wendzikowska od dawna prowadzi na Instagramie profil, który śledzą tysiące obserwatorów. Gwiazda zamieszcza tutaj zdjęcia pokazujące, czym zajmuje się zawodowo, ale też chwali się migawkami z życia prywatnego.

Dziennikarka uwielbia podróże, dlatego też na jej koncie znajdziemy mnóstwo zdjęć w bikini. Ostatnio gwiazda zamieściła w sieci wspomnienie z wakacji na Seszelach. Jej zgrabna sylwetka i kąpiel w oceanie doprowadzają fanów do szaleństwa!

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie w bikini

Wendzikowska na co dzień pracuje jako dziennikarka, która specjalizuje się w tematyce filmowej - często przeprowadza ona wywiady z aktorami, przy okazji premier ich najnowszych produkcji.

W wolnych chwilach Anna stara się podróżować. Od jakiegoś czasu gwiazda stacjonuje w Polsce - widocznie trzymają ją tutaj obowiązki zawodowe. Nie oznacza to jednak, że nie tęskni za ciepłem i słońcem.

W związku z tym Wendzikowska postanowiła przypomnieć sobie cieplejsze dni i jeden z wyjazdów. Zamieściła przy okazji zdjęcie, na którym kąpieli się w lazurowej wodzie. Ma na sobie kusy kostium, którym rozgrzała fanów do czerwoności.

Obłędnie.

Nic dodać, nic ująć. Perfekcyjnie!

Niesamowite zdjęcie - piszą jej obserwatorzy.

Trzeba przyznać, że figurę ma nienaganną, prawda?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów