Anna Wendzikowska pod ostrzałem internautów. "Nieudolny, słabo wyreżyserowany świat"

Julita Buczek 04.12.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska postanowiła pochwalić się nową fotografią w sieci. Niestety urocze zdjęcie z dzieckiem nie przypadło wszystkim do gustu. Niektórzy fani byli wręcz oburzeni najnowszą publikacją dziennikarki.

Anna Wendzikowska to bardzo znana dziennikarka i prezenterka. 38-letnia gwiazda TVN-u prowadzi bardzo popularne konto na Instagramie. Udostępnia tam zdjęcia swoje, dzieci, a także nagrywa krótkie filmiki dotyczące jej zagranicznych wyjazdów.

Swoją instagramową galerię prowadzi bardzo skrupulatnie. Jej fotografie są bardzo spójne, a miejsca do zdjęć bardzo przemyślane. 

Wendzikowska skrytykowana przez fanów

Anna pochwaliła się niedawno zdjęciem, na którym pozuje ze swoją starszą córką Kornelią. Swoim wpisem gwiazda ogłosiła, że jej córeczka bardzo lubi bajki Disneya. Na fotografii prócz pokazania zabawek oraz córki, 38-letnia prezenterka postanowiła pochwalić się swoją figurą. Okazuje się, że fani zauważyli również sprytną reklamę spodni, które ma na sobie Wendzikowska. Oczywiście nie omieszkali tego nie skomentować.

Niestety, zaczyna być żenująco i aż boli. Infantylna mała dziewczynka i jej nieudolny, słabo wyreżyserowany świat. Serio córka dumna z mamy? Nie sądzę. Myślę, że mocno się z pani śmieją w przedszkolu. W sumie to jestem pewna, że się śmieją i uchodzi pani, no właśnie za zabłąkaną w życiu osobę, której internet robi krzywdę. W pani ręku Instagram to jak zapałki w ręku niewidomego dziecka. Mniej więcej taki sam odbiór. Słabo, że nie oznaczyła pani jakiejś kliniki naturalnych pośladów.

Pani Ania ma piękną figurę, to bez wątpienia, jedynie rozbawiło mnie samo zdjęcie!

Kiedy trzeba zareklamować spodnie!

Co sądzicie o takich zdjęciach w sieci?

Zobacz także: Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 dla wszystkich znaków zodiaku

Magda Gessler
Rozwiąż quiz

Jesteś fanem Magdy Gessler? Sprawdź, ile wiesz o słynnej restauratorce

Magda Gessler

1. Drugie imię Magdy Gessler to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów