Anna Wendzikowska pochwaliła się wywiadem z Jude'em Law'em i podpadła internautce. "Po polsku to obciach?"

Redakcja 15.05.2017
Anna Wendzikowska i Jude Law
Fotografia: www.instagram.com/aniawendzikowska/

Nie wszystkim komentującym spodobał się opis, który dziennikarka dołączyła do zdjęcia. 

Anna Wendzikowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które wykonano podczas wywiadu z Jude'em Law'em.

Już od kilku lat Anna Wendzikowska przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood przy okazji promocji ich najnowszych filmów. Krótkie rozmowy z aktorami można później zobaczyć na antenie "Dzień Dobry TVN". 

Dziennikarka na swoim koncie ma wywiady z takimi gwiazdami jak Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Russell Crowe, Julia Roberts, a ostatnio rozmawiała z Jude'em Law'em. To właśnie rozmową z brytyjskim aktorem pochwaliła się na Instagramie. Do zdjęcia, które obrazuje ich spotkanie, dołączyła krótki opis. 

Spending time with this great Englishman. Taking about power, getting older and...kissing. #inedit #judelaw #comingsoon! - napisała Anna Wendzikowska na Instagramie. 

Anna Wendzikowska i Jude Law
Fotografia: www.instagram.com/aniawendzikowska/

Anna Wendzikowska i Jude Law

"Po polsku to obciach?"

W komentarzach zamieszczonych pod postem nie zabrakło pozytywnych opinii, w których internauci nie tylko zachwycają się brytyjskim aktorem, ale również zwracają uwagę na fakt, że Wendzikowska może uważać się za szczęściarę mając taką pracę i możliwość poznania tak wyjątkowych osób. Spotkanie z aktorem skomentowała nawet Katarzyna Cichopek, która napisała: "Ojj, ale on na Ciebie patrzy!!!"

Jednak nie wszyscy internauci byli zachwyceni postem dziennikarki, a konkretnie tym, że został napisany w języku angielskim. 

Nie rozumiem polskich aktorów, piosenkarzy, którzy piszą po angielsku?! Po polsku napisać to już obciach, czy o co kaman? - napisała internautka. 

Chodzi o to, żeby anglojęzyczni znajomi i obserwujący też zrozumieli - odpowiedziała Anna Wendzikowska. 

Nie wszystkich tłumaczenia dziennikarki przekonują, bo są i tacy, którzy zauważają, że post najlepiej byłoby napisać i w języku polskim i w języku angielskim. 

anna
Fotografia: www.instagram.com/aniawendzikowska/
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów