Anna Wendzikowska opublikowała selfie z cmentarza. Internauci nie ukrywają oburzenia

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie, które oburzyło internautów.
Fotografia: instagram.com/aniawendzikowska/

Anna Wendzikowska chętnie dzieli się z fanami każdą chwilą. Czy tym razem przesadziła?

Ostatnio dziennikarka prezentowała zdjęcia z wakacji. Tym razem postanowiła uwiecznić, jak spędza z rodziną rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Nie wszystkim spodobała się fotka, którą opublikowała na Instagramie.

Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę?

Prezenterka pokazała fanom zdjęcie z dziećmi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie miejsce jego wykonania. Wendzikowska przyznała w opisie, że zrobiła fotkę na... cmentarzu.

Zrobiłam to zdjęcie na cmentarzu... przyznaję się. Chcę, żeby dziewczyny pamiętały, że od małego uczestniczyły w tym, co moim zdaniem jest najważniejszym wydarzeniem w życiu Stolicy w ciągu roku - obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wiem, że nie będą pamiętać... może zdjęcia im przypomną? Wiem, że nie rozumieją, o co chodzi. Na to przyjdzie czas. Na razie po prostu jesteśmy.

Choć na zdjęciu nie widać żadnych nagrobków, niektórych mocno oburzyło zachowanie dziennikarki. Dziwią się, że podkreśliła w opisie, gdzie zrobiła selfie.

Nigdy nie zrozumiem, jak można robić zdjęcia na cmentarzu. Straszne czasy nastały - napisał jeden z komentujących.

Pani Aniu, raczej nie wypada robić zdjęć na cmentarzu - dodała kolejna osoba.

Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty hejterów.

Moja córeczka zapytała mnie dzisiaj w rozmowie: mamo, a co to jest norma? I próbowałam jej wytłumaczyć, że dla każdego 'normalne' jest coś zupełnie innego. Podobnie jest z tym, co 'wartościowe'. To pojęcie względne. Więc, z całym szacunkiem, ale proszę mnie nie uczyć, które z rzeczy, które pokazuję dzieciom są wartościowe, a które nie. Bo skąd to Pani niby wie? - napisała pod jednym z negatywnych komentarzy.

Zobacz także: Wendzikowska pokazała zdjęcie w bikini. Internauta: "Biust chyba silikonowy"

Te zdjęcia są naprawdę zaskakujące. Sprawdź, jak wyglądają największe gwiazdy obok swoich młodszych wersji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów