Anna Wendzikowska opowiedziała na hejt! "Prezentuję wam całą swoją ohydną, szkieletowatą chudość"

Julita Buczek 15.07.2019
wendzikowska odpowiada na hejt
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Wendzikowska postanowiła odpowiedzieć na hejt, który ją dotknął na swoim koncie na Instagramie.

Anna Wendzikowska to bardzo popularna dziennikarka, która na co dzień jest korespondentką programu "Dzień Dobry TVN". Znana prezenterka bardzo często musi zmagać się z hejtem, który coraz częściej jej dotyka.

Celebrytka przebywa obecnie na wakacjach, skąd wstawia bardzo klimatyczne fotografie.

Wendzikowska odpowiedziała na hejt

Dziennikarka bardzo chętnie publikuje zdjęcia, które wykonuje na pięknych plażach w kolorowych kostiumach kąpielowych. Niestety nie zawsze tego typu fotografie podobają się jej fanom. Wendzikowska oprócz pozytywnych komentarzy coraz częściej pod swoimi zdjęciami spotyka się z falą krytyki, na którą postanowiła odpowiedzieć.

Dziękuję za wszystkie komentarze o tym, że nie mam kobiecych kształtów, jestem szkieletem i wyglądam ohydnie jako że nie mam wstydu, to prezentuję Wam całą swoją ohydną, szkieletowatą chudość tym razem od tylu i tak delikatnie chciałabym zauważyć: jak ktoś gruby to źle, jak chudy to źle, jak kobieta gruba po ciąży to zaniedbana, jak szybko wraca do formy, to lansuje nierealistyczne wzorce... litości!!! Trochę więcej zrozumienia i tolerancji. Trochę więcej życzliwości #girlpower Niech każdy będzie sobą i wraca do formy w swoim tempie. Czy naprawdę kogoś to osobiście dotyka, czy jestem gruba czy chuda? Czy realnie wpływam tym na czyjeś życie?? Chill! PS. Ważę 54-55 kg i naprawdę nie mam anoreksji. Nie trzeba się o mnie obawiać- napisała pod opublikowanym zdjęciem prezenterka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów 37-latki. Większość z nich poparła jej apel i zaaprobowała post, który napisała gwiazda.

Dla mnie wyglądasz totalnie normalnie i zdrowo!

Aniu, wyglądasz pięknie i tak trzymaj!!!

Wygląda pani zjawiskowo ślicznie!

Jak podoba ci się odpowiedzieć Anny?

Zobacz także: Anna Wendzikowska pokazała się w stylizacji z sieciówki. Jej kurtkę kupicie na wyprzedaży za 79,99 złotych!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów