Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie ze spaceru z dziećmi. Fanom nie spodobał się jeden szczegół

Zuzanna Morska 14.11.2019
Anna Wendzikowska
Fotografia: instagram.com/aniawendzikowska

Dziennikarka zamieściła urocze zdjęcie z córkami. Pod fotką wywiązała się niezła dyskusja!

Anna Wendzikowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek - Kornelii i Antonia. Gwiazda chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi pociechami. Są to najczęściej fotografie z podróży, ale też takie, na których widać, jak spędzają wolny czas w Warszawie.

Ostatnio dziennikarka zabrała dziewczynki na spacer po warszawskiej Królikarni. Pochwaliła się zdjęciem z dziećmi i wywołała niemałą burzę w komentarzach. Zobaczcie, dlaczego.

Anna Wendzikowska krytykowana przez fankę

Wendzikowska zamieściła w sieci zdjęcie ze spaceru z córkami. Widać, że korzystają z uroków polskiej złotej jesieni i łapią wspólnie ostatnie promienie słońca. Gwiazda opisała też, że nie zawsze jednak takie spacery przebiegają gładko. Czasem dzieciom zdarza się marudzić.

(...) Jedna płacze, bo nie chce siedzieć w wózku, a druga płacze, bo nie chce iść na nóżkach i ciągle pyta: "Mamo, a dlaczego Tośka ma lepiej? I cóż tu odpowiedzieć?- napisała dziennikarka pod zdjęciem.

Pod tym opisem pojawiło się wiele wpisów mam, które mają identyczne doświadczenia ze swoimi pociechami. Nie obyło się jednak też bez komentarzy, które zamiast odnieść się do przekazu dziennikarki, dotyczą jej... stylizacji.

Uwagę jednej z fanek zwróciły... gołe kostki Wendzikowskiej.

Kosteczki całkiem gołe, bez rajstop? Kiedyś niektóre dziewczyny były bardzo modne i chodziły w zimie z gołymi brzuchami, wszyscy patrzyli na nie z politowaniem - skomentowała internautka.

Ania nie mogła pozostawić tego bez odpowiedzi.

Brzuch muszę mieć zakryty i szyję też,  ale w nogi mi nie zimno. Oczywiście do czasu - napisała.

Uważacie, że w tej sytuacji jest się o co czepiać?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                             

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów