Ania Świątczak z Ich Troje już tak nie wygląda! Wokalistka przeszła metamorfozę

Łucja Siennicka 16.10.2019
Anna Świątczak
Fotografia: VIPHOTO/East News

Anna Świątczak jest jedną z byłych żon Michała Wiśniewskiego, ale też eks wokalistką zespołu Ich Troje. Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej! Przeszła prawdziwą metamorfozę.

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu tuż po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Była wokalistka Ich Troje pojawiła się na 50. urodzinach kolegi z zespołu, Jacka Łągwy. Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej i wręcz trudno było ją rozpoznać. Zaskakujące jest również to, jak potoczyła się jej kariera.

Anna Świątczak przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

W urodzinach Jacka Łągwy wzięło udział wiele gwiazd. W tym osoby związane z zespołem Ich Troje. Można tam było zobaczyć Michała Wiśniewskiego z nową partnerką, ale też Annę Świątczak. 

Warto wspomnieć, że Świątczak śpiewała w zespole w latach 2003-2010. Prywatnie była wtedy żoną Wiśniewskiego. Para wzięła ślub w 2006 roku w Las Vegas i doczekała się dwóch córek - Eti i Vivienne.

Wiśniewski i Świątczak rozwiedli się w 2011 roku. Od tamtego czasu wokalistka raczej nie pokazuje się publicznie i nie uczestniczy w imprezach branżowych.

Ostatnio widzieliśmy ją w 2016 roku na jubileuszu Ich Troje, który odbył się w katowickim Spodku. Co więcej, Ania nie jest też aktywna w mediach społecznościowych.

Jedyne zdjęcia znajdują się na profilu jej męża. Co słychać u Ani? Kilka lat temu nawróciła się i wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego.

Anna zrezygnowała z kariery muzycznej i skupiła się na wychowywaniu dzieci. Kilka lat temu wróciła do śpiewania. Jest też twarzą kanału religijnego TBN, gdzie prowadzi "Punkt Zwrotny".

Wiedzieliście, czym się zajmuje?

Zobacz także: Mandaryna o nowej dziewczynie Michała Wiśniewskiego. Już się poznały?

Niektórzy artyści byli na topie tylko przez chwilę. Sprawdź, czy znasz ich piosenki.

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Artyści znani z jednego przeboju. Pamiętasz ich jeszcze? Średnia w tym quizie to 5 na 8 punktów...

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.

1. "W dzień gorącego lata" - jaki zespół jest autorem tego hitu z 1997 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów