Anna Świątczak wraca do "Ich Troje" z zupełnie nowym wizerunkiem. Przeszła ogromną metamorfozę!

Zuzanna Morska 11.03.2020
Ich Troje
Fotografia: TRICOLORS/East News

Była wokalistka powraca do "Ich Troje"! Nie dość, że znów będzie śpiewać w popularnym trio, to jeszcze całkowicie zmieniła wizerunek. Zobaczcie, jak wygląda teraz.

Pamiętacie jeszcze Annę Świątczak? W latach 2003-2010 była wokalistką zespołu "Ich Troje", a od 2006 roku do 2011 także żoną lidera tej formacji, Michała Wiśniewskiego. Niedawno Michał poinformował w mediach społecznościowych, że gwiazda powraca do zespołu! 

Nie dość, że będzie to powrót do tego, jak "Ich Troje" wyglądało 10 lat temu, to jeszcze Świątczak w tym czasie przeszła niesamowitą metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Anna Świątczak wraca do "Ich Troje"

Anna Świątczak powraca do "Ich Troje", a fani szaleją z radości. Formacja w składzie z artystką zdobyła serca wielu miłośników tego typu muzyki. I chętnie posłuchają oni nowych piosenek z udziałem tej piosenkarki.

Wygląda na to, że wokalistka sama nie może doczekać się powrotu. Z tej okazji nawet zafundowała sobie nową fryzurę! Pamiętacie na pewno, że w trakcie występowania z "Ich Troje" mocno eksperymentowała ze swoim wizerunkiem - w pewnym momencie miała nawet fryzurę bardzo podobną do Michała Wiśniewskiego.

Tym razem jednak Świątczak postawiła na bardzo naturalne rozwiązanie. Jej fryzjer pochwalił się na Instagramie efektami. Przez ostatnie lata Świątczak była brunetką, a teraz wróciła do blondu. Ma włosy długości do ramion i delikatne fale. Trzeba przyznać, że kolor też bardzo jej pasuje.

Fani Anny są pod dużym wrażeniem tej zmiany.

Ślicznie.

Bosko.

Mistrz! - piszą w komentarzach.

A jak wam się podoba w tym wydaniu?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów