Anna Starmach zaliczyła wpadkę na zakupach. Wszystko przez zabawkę dla córki!

Zuzanna Morska 12.08.2019
Anna Starmach
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda pokazała na Instagramie zabawkę, jaką sprawiła swojemu dziecku. Okazuje się, że zaliczyła niezłą wtopę! Zobaczcie, o co chodzi.

W listopadzie 2018 roku Anna Starmach została mamą uroczej córeczki. Jagna ma niespełna rok, a znana mama uwielbia ją rozpieszczać. Jurorka w programie "MasterChef" postanowiła zrobić swojemu dziecku prezent i zafundowała jej zabawkę. Zaliczyła przy tym wpadkę!

Anna Starmach zaliczyła wpadkę na zakupach

W sierpniu 2018 roku Anna Starmach podzieliła się z fanami radosną informacją, że zostanie mamą. Córeczka gwiazdy i jej męża przyszła na świat w listopadzie. Dzisiaj ma niecały rok i skutecznie zaprząta głowy rodziców.

Gwiazda programu "MasterChef" wybrała się na wakacje wraz z rodziną. Starmach chciała zrobić córce prezent i kupiła jej dmuchaną piłkę z nadrukiem arbuza. Nie pomyślała jednak, że piłka będzie... większa od samego dziecka!

Kupując dziecku piłkę, zwróć uwagę na wymiary określone na opakowaniu! Może się okazać, że piłka jest większa od dziecka! Rozmiar ma znaczenie- napisała pod zdjęciem, obrazującym piłkę.

Fani nie mogli powstrzymać się od komentarzy pod fotografią.

Będzie dla mamy.

Ta sama piłka... Ten sam błąd.

To przynajmniej pani się pobawi.

Wam też kiedyś zdarzyła się taka wpadka? ;)

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów