Anna Starmach zaliczyła wpadkę na ramówce TVN! Z opresji ratowali ją koledzy

Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler śmieją się, idąc po scenie podczas wiosennej ramówki TVN 2019
Fotografia: TRICOLORS/East News

Ramówka TVN zawsze budzi ogromne emocje. W ubiegłym roku śpiewała Małgorzata Rozenek, w tym Ania Starmach zaliczyła wpadkę. Wiosną w stacji będzie się działo!

Za nami ramówka wiosenna TVN, na której poznaliśmy nowości stacji oraz spot promujący nadchodzący sezon. TVN nie rezygnuje również ze swoich najlepszych programów. W związku z tym na antenę powraca "Masterchef Junior". Jurorzy programu wystąpili na scenie podczas prezentacji ramówki. W pewnym momencie wydarzyło się jednak coś nieoczekiwanego. Anna Starmach zaliczyła wpadkę, a z opresji musieli ratować ją koledzy, Michel Moran oraz Mateusz Gessler.

Zobacz także: Znamy uczestników "Agent-Gwiazdy 4"!

Wpadka Starmach na ramówce TVN

Tuż przy wejściu na scenę Anna Starmach zgubiła... buta! Gwiazda szybko chciała go założyć, jednak w tym momencie zachwiała się. Dżentelmeni u jej boku, czyli pozostali jurorzy "Masterchefa Juniora", Michele Moran oraz Mateusz Gessler, od razu ruszyli jej na pomoc. Pomogli utrzymać równowagę koleżance z programu i zapobiegli upadkowi Ani.

Ania Starmach zareagowała śmiechem na tę sytuację, która bez wątpienia rozbawiła także innych zebranych. Na szczęście nic złego się nie stało, a Ania, która jest świeżo upieczoną mamą, nadal prezentowała się doskonale w niebieskiej sukience. Z pewnością długo będziemy jednak wspominać tę wpadkę, podobnie jak śpiewającą Małgorzatę Rozenek na ubiegłorocznej wiosennej ramówce TVN-u. 

"Masterchef Junior" będzie emitowany na antenie stacji TVN już od niedzieli, 24 lutego. Co tydzień będziemy mogli o 20:00 oglądać rywalizację najmłodszych kucharzy. Poniżej możecie zobaczyć spot zwiastujący nadchodzący sezon w TVN. Jak wam się podoba?

Zobacz także: Rozenek-Majdan komentuje nowy spot TVN. Tłumaczy, dlaczego w nim jej nie ma!

Ania Starmach zgubiła buta na wiosennej ramówce TVN
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Ania Starmach zachwiała się, gdy próbowała podnieść buta na wiosennej ramówce TVN
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Michel Moran i Mateusz Gessler pomagają Ani Starmach na wiosennej ramówce TVN
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Zobacz, jak od początków swojej kariery zmieniły się niektóre z gwiazd stacji TVN!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów