Anna Skura pokazała córeczkę. Jej oczy hipnotyzują! Podobna do mamy?

Anna Skura na wakacjach ze swoją córeczką Melody
Fotografia: Instagram/Anna Skura

Anna Skura podróżuje ze swoją maleńką córeczką. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pokazała małą Melody. Fani blogerki są zachwyceni dziewczynką!

Anna Skura to blogerka znana jako "What Anna Wears". Dużą popularność zyskała jako uczestniczka jednej z edycji programu "Agent-Gwiazdy". Ania znana jest ze swojego zamiłowania do podróży. Uwielbia zwiedzać świat do tego stopnia, że nie przeszkodziła jej w tym nawet ciąża! Teraz wraz ze swoją maleńką córeczką, Melody, przemierza krańce świata. Ostatnio opublikowała ich wspólne zdjęcie. Musimy przyznać, że dziewczynka zrobiła na nas wrażenie!

Zobacz także: Marina świętuje pierwszy Dzień Matki. "Mój kochany synek ma gest po tacie"

Anna Skura pokazała córkę

Blogerka obecnie przebywa wraz ze swoją rodziną na wakacjach na Malediwach. Na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie, na którym pozuje z córeczką.

Ania i Melody na zdjęciu znajdują się w wodzie. Nas zachwyciła stylizacja dziewczynki, która została uzupełniona uroczą chusteczką na głowie. 

Nie chcę straszyć, ale chyba Melody na najbliższe dni zawładnie moim Instagramem. Zdjęć i wspomnień mamy na długie miesiące - napisała blogerka.

Naszą uwagę przykuwają jednak przede wszystkim oczy Melodyjki. Są hipnotyzujące! Wyglądem dziewczynki są zachwyceni także fani Skury.

Jakie Melodyjka ma piękne oczka.

Melody to "skurka" zdjęta ze Skurki.

Urodę ma po mamusi.

Nie wiemy, czym bardziej się zachwycać - czy pięknymi widokami, czy Melody. A wam jak się podoba?

Zobacz także: Natalia Lesz pokazała 5-letnią córkę. Alicja naprawdę wyrosła!

Ania Skura postawiła na oryginalne imię dla córeczki. Kto jest poszedł w tę stronę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów