Anna Skura zdobyła się na szczere wyznanie. "Po to moja córka przychodzi na świat, żeby zostać moją kompanką"

Julita Buczek 12.07.2019
anna skura o podróżowaniu z dzieckiem
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Skura popularność zdobyła dzięki publikowaniu pięknych zdjęć z dalekich podróży. Niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko i opowiedziała o podróżowaniu z 10-miesięczną córeczką.

Anna Skura to bardzo popularna blogerka oraz osobowość internetowa. Jej fani poznali ją za sprawą prowadzonego przez nią bloga "What Anna wears", którego prowadzi od 2015 roku.

Na swoim koncie na Instagramie zebrała bardzo liczną publiczność.

Skura opowiada o podróżach z dzieckiem

Anna spotkała się niedawno z ostrą krytyką ze strony internautów. Sprawa dotyczyła samotnego wyjazdu blogerki na Bali. Oczywiście jej córeczka miała wówczas zapewnioną opiekę w postaci troskliwego taty. Gwiazda pojawiła się niedawno w programie "Przerwa na kawę", gdzie opowiedziała o swoim dotychczasowym życiu, a także o tym, jak zmieniło się jej podejście do świata po narodzinach malutkiej Melody Imaan.

Okazuje się, że Skura zabiera dziecko na większość swoich dalekich podróży. 10-miesięczna Melody ma za sobą 28 lotów samolotem, a także pobyt na czterech kontynentach.

Wyjechałam na kilka miesięcy do Stanów Zjednoczonych, gdzie urodziłam Melody i to był mój urlop "przedmacierzyński". Potem jeszcze miesiąc. Tyle mi wystarczyło. Zawsze mówiłam, że po to moja córka przychodzi na świat, żeby zostać moją kompanką, a nie kimś, dla kogo miałabym coś porzucić, zmienić życie. Jest dokładnie tak, jak chciałam, żeby było. Melody ma już za sobą 28 lotów i była na czterech kontynentach. Ma 10 miesięcy - powiedziała dumna Anna. 

Autorka bloga "What Anna wears" opowiedziała również, o tym, jak udało jej się wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Anna wyjawiła, że same treningi nie pozwoliły jej uporać się z dodatkowymi kilogramami.

Nie zareagowałam z entuzjazmem na to, że moje ciało zmieniło się po ciąży. Wiedziałam, że jeżeli coś takiego się wydarzy, niekoniecznie będę z tego zadowolona. Byłam zaskoczona, przecież ćwiczyłam przed ciążą i w trakcie, ale okazało się tak, nie inaczej, więc odczekałam ten okres 6 tygodni, tego połogu i przystąpiłam do pracy. Teraz ćwiczę o 5 rano i pokochałam ten system - wyjawiła Skura. 

Czy według was naprawdę jest się do czego przyczepić?

Zobacz także: Joanna Krupa podzieli się zamrożonymi komórkami jajowymi z siostrą? Zaskakująca wypowiedź modelki!

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów