Uczestniczka "Agenta" jest w ciąży! Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie

Anna Respondek 11.05.2018
Julia Wróblewska, Ilona Ostrowska, Anna Skura
Fotografia: Instagram/ilona_ostrowska_official/juleczkaaa_jula/whatannawears

Znana celebrytka na Instagramie opublikowała wzruszający wpis i wyjawił, że już niedługo zostanie mamą. 

Wygląda na to, że baby boom w polskim show-biznesie nadal trwa. Wczoraj na instagramowym koncie uczestniczki "Agenta" pojawia się fotografia, na której widać delikatnie zaokrąglony brzuch. Okazało się, że Anna Skura jest w ciąży.

Zobacz także: Anna Skura zdradziła, kto jest Agentem. Uczestniczka potwierdziła dotychczasowe podejrzenia

Anna Skura, blogerka znana jako "What Anna Wears", na swoim Instagramie podzieliła się uroczym zdjęciem i wyjątkowo wzruszającym wpisem. Pisała dużo o miłości i o tym, co znaczy dla niej bycie mamą. 

Każda piękna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana. Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Z boho dziewczyny do boho mamy. Możesz być wolną duszą, podróżniczym dzikuskiem, szefową, niezależną kobietą i... mamusią. Jeśli tylko chcesz! Trzymajcie kciuki za nas - napisała. 

Wśród osób gratulujących przyszłej mamie znalazły się również inne znane blogerki, między innymi Maffashion i Jessica Mercedes. 

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i cierpliwości! ;)

Zobacz także: Kraśko wypytuje żonę o udział w „Agencie”. Nagle przerywa mu Rusin. Jej pytanie mocno go speszyło

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów