Anna Samusionek została okradziona. "Kochani, chciałam was ostrzec..." - pisze aktorka!

Julita Buczek 29.05.2019
anna samusionek poczta polska
Fotografia: Instagram @anna_samusionek

Aktorka chciała wysłać prezent swojej mamie, jednak nie wszystko poszło po jej myśli.

Anna Samusionek opublikowała niedawno na swoim koncie na Instagramie bardzo smutną wiadomość. Aktorka serialu "Na Wspólnej" pożaliła się swoim fanom tym, że została okradziona. To bardzo smutna wiadomość, ponieważ całe zajście związane było z jej mamą.

Samusionek okradziona przez Pocztę Polską?

Aktorka na kilka dni przed świętem Dnia Matki postanowiła z tej okazji przesłać swojej mamie kartkę z życzeniami oraz "kilka banknotów". Przesyłkę postanowiła nadać na Poczcie Polskiej, jak się później okazało, był to duży błąd. Aktorka zamieściła na Instagramie wpis informujący o niebezpieczeństwie, z jakim wiąże się nadanie przesyłki u przewoźnika.

KOCHANI, CHCIAŁAM WAS OSTRZEC, BYŚCIE NIE POPEŁNILI MOJEGO BŁĘDU. WYSŁAŁAM MOJEJ MAMIE ŚLICZNĄ KARTKĘ Z ŻYCZENIAMI W ZWIĄZKU Z JEJ NADCHODZĄCYM ŚWIĘTEM. Ponieważ będziemy widziały się dopiero za jakiś czas, włożyłam też do niej kilka banknotów, by mogła sobie zrobić jakąś przyjemność. List nadałam tzw. poleconym i priorytetem dla pewności oraz bezpieczeństwa, płacąc za to wcale niemało. JAKAŻ DZIŚ OGARNĘŁA MNIE FURIA ZA LUDZKĄ PODŁOŚĆ I NIEUCZCIWOŚĆ, GDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE KARTKA DOSZŁA BEZ BANKNOTÓW. TO OBRZYDLIWE I MAM NADZIEJĘ, ŻE TEGO, KTO TEGO DOKONAŁ (nie wiem na jakim etapie przesyłki, u siebie nigdy nie miałam problemów, mam super listonosza i obsługę poczty) SUMIENIE BĘDZIE PALIĆ BEZ KOŃCA. I już nie chodzi o te pieniądze (choć wiem, jak mamie by się przydały), ale o to, że zrobiono jej straszną przykrość, bo martwi się jeszcze i za mnie, że je straciłam. JAKIM PRAWEM KTOŚ OTWIERA MOJĄ KORESPONDENCJĘ???!!! Równie dobrze mogły być tam bardzo prywatne i intymne informacje!!! ZŁODZIEJU W POCZCIE POLSKIEJ WSTYDŹ SIĘ I PRZYNAJMNIEJ KUP ZA TE PIENIĄDZE PREZENT WŁASNEJ MAMIE - napisała Samusionek.

Aktorka nie musiała długo czekać na odpowiedź Poczty Polskiej. Pod apelem aktorki popularny przewoźnik opublikował komentarz, który miał ją uspokoić.

Pani Anno, jest nam przykro słyszeć o takim zdarzeniu. Uprzejmie prosimy o przesłanie numeru tego listu, w celu ustalenia trasy. Jeśli możemy jeszcze tylko coś doradzić, to gotówki nie należy wysyłać listem poleconym - to zasada, która obowiązuje u wszystkich operatorów. Można ją wysłać listem wartościowym lub przekazem pocztowym - odpowiedzieli pracownicy Poczty Polskiej. 

Uważacie, że aktorka powinna powziąć dalsze kroki?

Zobacz także: Quebonafide już tak nie wygląda! Raper bardzo się zmienił. Porównują go do "wściekłego Chopina"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów