Znana dziennikarka walczy z rakiem. "Żarty się skończyły". Opublikowała odważne zdjęcie

Marianna Bereza 05.07.2019
Anna Puślecka
Fotografia: TRICOLORS/East News

Przy okazji wspomniała, że terapię onkologiczną chce kontynuować za granicą. 

Anna Puślecka walczy z rakiem piersi. Znana dziennikarka modowa opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie i przy okazji zdradziła, że kontynuuje leczenie za granicą.

Właścicielka portalu o modzie dykf.pl niedawno opowiadała w studiu "Dzień Dobry TVN" o swoich zmaganiach z chorobą. Puślecka w kwietniu, przed urlopem na Zanzibarze, wyczuła niewielki guzek pod pachą. Natychmiast po powrocie z wakacji dziennikarka wykonała szereg badań.

Anna Puślecka wyjechała na leczenie za granicę

Diagnoza nie była pomyślna. Okazało się, że Puślecka cierpi na nowotwór piersi. W maju rozpoczęła leczenie w Warszawie i zaczęła przyjmować chemię, teraz jednak chce kontynuować terapię pod okiem specjalistów ze Szwajcarii.

Dziennikarka opublikowała w sieci odważne zdjęcie w koszuli nocnej, na którym widać już brutalne efekty leczenia raka - utratę włosów. Przy okazji ogłosiła, że leczenie onkologiczne chce kontynuować w Szwajcarii.

Lausanne - coś się traci, coś się zyskuje. "Żarty" z polską służbą zdrowia się skończyły. Szwajcaria to nie jest moja wymarzona "destynacja", ale tu ponoć najlepiej się leczy ludzi - napisała.

Trzymamy kciuki za terapię i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Katarzyna Grochola szczerze o chorobie. "Lekarze dawali mi najwyżej trzy miesiące"

Niektóre gwiazdy mimo upływającego czasu wyglądają coraz lepiej! Zobaczcie, które z nich dzisiaj wyglądają młodziej niż dawniej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów