Znana dziennikarka zachorowała na raka piersi. Opowiedziała o swoich zmaganiach

Anna Puślecka
Fotografia: Instagram.com/annapuslecka

Anna Puślecka w programie "Dzień Dobry TVN" wyjawiła, jak wygląda jej codzienność od momentu poznania diagnozy.

Anna Puślecka niedawno poinformowała, że zachorowała na raka piersi. Znana dziennikarka modowa i właścicielka portalu o modzie Do You Know Fashion w studio "Dzień Dobry TVN" opowiedziała ze szczegółami o swoich zmaganiach z chorobą.

Anna Puślecka choruje na raka piersi

Anna Puślecka kilka dni temu opublikowała post na Instagramie, w którym wyznała, że choruje na raka piersi. Znana polska ekspertka od mody wyznała, że ta podstępna choroba nie została wykryta podczas badań.

Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie… Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on MNIE. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale “franca” którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne. Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem “wyleczyć się i zapomnieć”. Zdecydowałam się o tym wszystkim opowiedzieć @marcincejrowski w wywiadzie dla @onet_pl @plejadapl. I jeśli choć jedna osoba dzięki tej rozmowie pójdzie na badania, to będzie to mój sukces! Marcin, dziękuję za mądre pytania i za wsparcie ❤ UWAGA! W kwestii charakteru i usposobienia nie zmienia się u mnie nic – napisała na Instagramie.

Od tego czasu obserwatorzy i znajomi dziennikarki wysyłają jej mnóstwo pozytywnej energii w komentarzach.

Puślecka niedawno była gościem "Dzień Dobry TVN". W programie opowiedziała o tym, jak wygląda jej codzienność od czasu, kiedy poznała diagnozę. Zdradziła, że mimo choroby nie zamierza rezygnować z pracy, życia towarzyskiego i swojej kobiecości. Dziennikarka dodała, że nawet na chemioterapię przychodzi w szpilkach i w pełnym makijażu.

Chodzę na pokazy mody, spotykam się z ludźmi i nie udałoby mi się ukryć choroby. Poza tym nie chciałam, żeby spekulowano na temat mojego stanu zdrowia i szeptano za moim plecami - wyznała w Dzień Dobry TVN.

Życzymy jej dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia!

Niektóre gwiazdy mimo upływającego czasu wyglądają coraz lepiej! Zobaczcie, które z nich dzisiaj wyglądają młodziej niż dawniej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów