Oliwia Bieniuk pokazała prezent od mamy na 18. urodziny. Ania Przybylska zostawiła dla niej pamiątkę

Anna Przybylska z małą Oliwią Bieniuk na kolanach
Fotografia: LUKASZ OSTALSKI/REPORTER/East News

Oliwia Bieniuk pochwaliła się prezentem, który dostała na 18. urodziny od... mamy! Anna Przybylska przed śmiercią zostawiła dla niej piękną pamiątkę.

Oliwia Bieniuk niedawno świętowała 18. urodziny. To wyjątkowy jubileusz dla każdego. Oliwka osiągnęła pełnoletniość, a świętowała w gronie najbliższych. Zdjęcie z urodzin nastolatki pokazał m.in. jej tata, Jarosław Bieniuk. Okazuje się, że Anna Przybylska przed śmiercią pomyślała o tych wyjątkowych urodzinach swojej córeczki. Oliwia Bieniuk w najnowszym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" zdradziła, co dostała od swojej mamy na "osiemnastkę". Ania zostawiła jej wyjątkową pamiątkę. Sami zobaczcie, co to takiego.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zdradziła, kto najbardziej wspierał ją po śmierci mamy. I nie chodzi o jej tatę

Anna Przybylska zostawiła Oliwii prezent na 18. urodziny. Zobaczcie!

Ania Przybylska zmarła, gdy Oliwia miała 12 lat. Pomyślała jednak, żeby sprawić córce niespodziankę na 18. urodziny.

Oliwia pochwaliła się prezentem, który mama dla niej zostawiła.

Dostałam piękne perły od mamy, które miałam na swojej osiemnastce - powiedziała w rozmowie z Dorotą Wellman dla "DD TVN". 

Moment, w którym je otrzymała z pewnością należał do tych bardzo emocjonalnych. Oliwia do dziś wspomina chwilę, gdy dowiedziała się o śmierci mamy.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - opowiadała w rozmowie z magazynem "VIVA!". 

Perły, które Oliwia dostała od Ani, możecie zobaczyć w poniższym nagraniu. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o planach na przyszłość. Powtórzy sukces mamy?

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów