Anna Przybylska na niepublikowanym dotąd zdjęciu! Przyjaciółka aktorki pokazała prywatną fotografię

Anna Przybylska w srebrnej sukni z szalem na premierze filmu "Sęp"
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

Anna Przybylska 26 grudnia skończyłaby 41 lat. Z okazji jej urodzin, przyjaciółka aktorki opublikowała ich wspólną fotografię. Taką ją pamiętamy!

Anna Przybylska 26 grudnia obchodziłaby 41. urodziny. Aktorka zmarła jednak zbyt wcześnie, w 2014 roku, z czym do dziś nie mogą pogodzić się zarówno jej bliscy, jak i wielcy fani aktorki. Z okazji urodzin Przybylskiej, jej serdeczna przyjaciółka postanowiła opublikować nieznaną dotąd światu fotografię z Anią, z prywatnej kolekcji zdjęć. Właśnie tak promienną i uśmiechniętą aktorkę wszyscy pamiętamy!

Zobacz także: Katarzyna Bujakiewicz o relacji z rodziną Anny Przybylskiej. O czym nie mówi przy Oliwii Bieniuk?

Anna Przybylska na zdjęciu z przyjaciółką

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku na raka trzustki. Gdyby nie choroba, 26 grudnia skończyłaby 41 lat

Z okazji jej urodzin, jej przyjaciółka i jednocześnie wieloletnia menadżerka, Małgorzata Rudowska, opublikowała ich wspólną fotografię.

Jeszcze to do mnie nie dotarło, nie mogę się z tym pogodzić, że odeszła tak młodo - mówiła Rudowska w rozmowie z Radiem ZET po śmierci aktorki. 

Przyjaciółka Ani wiele razy wypowiadała się na temat aktorki i jej śmierci. W 2017 roku udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiadała o ich relacji.

Znałam Anię odkąd skończyła 16 lat, przyjaźniłyśmy się. Nie ma dnia, żebym o niej nie myślała, i pewnie pozostanie tak jeszcze długo. Z Anią połączyły mnie wspólne wartości, szacunek dla człowieka, kimkolwiek by był. Obie straciłyśmy młodo swoich ukochanych ojców, obie żyłyśmy w nieformalnych związkach i mamy dzieci, które stawiałyśmy ponad karierę zawodową. Marzeniem Ani było aktorstwo, a nie sława - mówiła Rudowska w rozmowie z Weekend.gazeta.pl.

Teraz przyjaciółka Ani Przybylskiej opublikowała zdjęcie z prywatnego albumu. Opatrzyła je jedynie czerwonym sercem przeciętym na pół. Widać, że łączyła je piękna relacja.

Zobacz także: Zanim Anna Przybylska poznała Jarosława Bieniuka, była mężatką! Z kim była związana? 

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Te gwiazdy odeszły od nas niedawno.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów