5. rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Fani wciąż pamiętają o aktorce

Sandra Banach 05.10.2019
Anna Przybylska
Fotografia: Instagram.com/madsanspl

Dokładnie pięć lat temu media obiegła smutna informacja o śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 

Do dziś trudno uwierzyć, że Ania Przybylska nie żyje. Gwiazda w dniu śmierci miała 36 lat. Zostawiła kochającego partnera i trójkę dzieci. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 5 października 2019 roku mija pięć lat od śmierci artystki.

5. rocznica śmierci Ani Przybylskiej

Informacja o śmierci Ani Przybylskiej wstrząsnęła całą Polską. Uwielbiana polska aktorka odeszła w wieku 36 lat po ciężkiej walce z nowotworem trzustki.

Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska (†36 l.). Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny – napisała w specjalnym oświadczeniu Małgorzata Rudowska, menadżerka aktorki.

Ania Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Podczas jej pogrzebu ulice Gdyni były wypełnione białymi różami, żegnało ją całe miasto. 

Utalentowana aktorka cieszyła się ogromną popularnością w Polsce. Kilka tygodni przed śmiercią Ania otrzymała tytuł „Najpiękniejszej Polki roku 2013” w plebiscycie „Viva najpiękniejsi”. Magazyn „Glamour” przyznał jej tytuł „Kobiety Dekady”. Fani aktorki pamiętają ją do dziś.

Zobacz także: Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? Rodzina już podjęła decyzję!

Te znane osoby pożegnaliśmy w 2019 roku. Fani będą za nimi tęsknić.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów