Popek o Rusin: "Jest taka łagodna do wszystkich stworzeń poza człowiekiem"

Hanna Skowron 29.05.2019
Anna Popek
Fotografia: Instagram.com/annapopek_official

Dziennikarka TVP też zabrała głos w sprawie konfliktu Kingi Rusin z Zofią Klepacką.

W dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego doszło do nieprzyjemnego spotkania Kingi Rusin i Zofii Klepackiej, o którym do dziś mówi cały polski internet. Przypomnijmy, że ostra wymiana zdań między obiema paniami wywołała spore oburzenie wśród Polaków. W tej sprawie głos zabrała też głos Anna Popek.

Anna Popek krytykuje Kingę Rusin na wizji

Anna Popek na antenie TVP Info postanowiła wbić szpilę Kindze Rusin, która głośno skrytykowała Zofię Klepacką za jej homofobiczne poglądy. Dziennikarka otwarcie stwierdziła, że zachowanie Rusin świadczy o jej braku wychowania.

Ta osoba, o której mówimy, słynie z tego, że chroni zwierzęta, bardzo dba o przyrodę, jest taka łagodna do wszystkich żyjących stworzeń poza człowiekiem, który może się trochę z nią różnić w tym, co myśli. (…) Nieprawdopodobne. Trudno to skomentować inaczej niż brak wychowania – powiedziała Popek na antenie TVP Info.

Przypomnijmy, że do tej pory większość gwiazd popiera Kingę Rusin. Wśród nich znaleźli się Borys Szyc, Tomasz Ciachorowski, Qczaj, Beata Tadla i Magda Mołek. A co wy sądzicie na temat tej afery?

Wiele gwiazd ma konta na Instagramie. Niektóre z nich traktują to jako narzędzie do komunikacji z fanami, inni nawet w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów