Anna Popek miała poważny wypadek samochodowy! "Mógł skończyć się śmiercią"

Hanna Skowron 08.02.2019
Anna Popek
Fotografia: instagram.com/annapopek_official

Dziennikarka opowiedziała o całym zajściu w rozmowie z "Super Expressem". Incydent mogła przypłacić życiem!

Anna Popek miała poważny samochodowy. Auto jest zniszczone, ale jej na szczęście nic się nie stało. Jak do niego doszło? O wszystkim opowiedziała w wywiadzie.

Dziennikarka zajmuje się obecnie promocją książki. W ostatnich dniach w tym celu właśnie pojechała na Śląsk. Podczas podróży powrotnej do Warszawy doszło do przykrego incydentu.

Anna Popek miała wypadek samochodowy

Anna Popek wracała do Warszawy autostradą A1. Właśnie wtedy samochód dziennikarki wpadł w poślizg i uderzył w inne auto. W rozmowie z "Super Expressem" Popek przyznała, co mogło być powodem wypadku.

O 16.00 powinnam już być w studio. Śpieszyłam się, żeby być odpowiednio wcześniej i doszło do kolizji z innym samochodem, który jechał na równoległym pasie. Wszystko wyglądało naprawdę groźnie, wypadek mógł skończyć się śmiercią...

Dziennikarka w szczegółach opisała też, co dokładnie stało się na drodze i jak się czuła po wszystkim.

Kilkaset metrów hamowałam, żeby zatrzymać auto na poboczu, wybuchły wszystkie poduszki, w środku czuć było smród spalonych opon i uczucie zupełnej bezwładności i niepewność, w którą stronę to wszystko się potoczy i czy dobrze się zakończy

Popek po wypadku wróciła do studia telewizyjnego i dokończyła dyżur. Dopiero po pracy też poinformowała o wszystkim swoją mamę - dodała, że wcześniej nie chciała jej martwić. Szok związany z incydentem przyszedł dopiero parę dni później, ale już teraz dziennikarka doszła do siebie i czuje się dobrze.

Wiele gwiazd ma konta na Instagramie. Niektóre z nich traktują to jako narzędzie do komunikacji z fanami, inni nawet w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów