Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie z synem. "Super fotka" - piszą fani!

Julita Buczek 14.06.2019
anna ibisz nowak
Fotografia: Instagram @anna_nowak_ibisz_official

Prezenterka telewizyjna pochwaliła się zdjęciem ze swoim nastoletnim synem. Bardzo się zmienił?

Anna Nowak-Ibisz lubi dzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z zagranicznych podróży oraz życia prywatnego. Niedawno pochwaliła się fotografią ze swoim nastoletnim synem Vincentem. Czy trzynastolatek jest podobny do ojca?

Dziennikarka pokazała dziecko na Instagramie

Była żona Krzysztofa Ibisza postanowiła pokazać na swoim koncie na Instagramie zdjęcie swojego synka. Vincent i Ania wyjechali do malowniczej Szwajcarii, gdzie postawili zapozować do fotografii.

Zrobić sobie zdjęcie z nastoletnim synem to zadanie dla rodzica wytrwałego, cierpliwego i odpornego na komentarze w stylu: "Zdjęcie? Aaa... No... a po co? Z mamą? Znaczy razem zdjęcie? No nie wiem... ostatecznie... dobra, heh, niech będzie efekt, jest taki, że matka padła ze śmiechu i to jedyna słuszna droga, poczucie humoru i dystans do siebie w obcowaniu z dojrzewającym nastolatkiem są na wagę złota, tylko to nas rodziców może uratować - napisała Anna.

Okazuje się, że zrobienie zdjęcia nie było aż tak proste, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście wszystko się udało i prezenterka mogła pochwalić się na swoim koncie na Instagramie pamiątką z wakacji.

Jak wam się podoba zdjęcie Anny z synkiem?

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Ibisza o Michale Szpaku. "Mimo że jest facetem, to skradł moje serce"

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów