Anna Nowak-Ibisz jest zdruzgotana planem lekcji syna. „Nie spaliśmy do 2.00 nad ranem…”

Sandra Banach 04.09.2019
Anna Nowak-Ibisz
Fotografia: EastNews/ArturZawadzki

Anna Nowak-Ibisz postanowiła w mediach społecznościowych podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi systemu edukacyjnego w szkole podstawowej. 

Syn Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza rozpoczął niedawno ósmą klasę. Mama Vincenta jest przerażona planem lekcji syna, który już niedługo ukończy szkołę podstawową. „Pani Gadżet” porównała zajęcia szkolne z pracą w korporacji.

Anna Nowak-Ibisz przerażona planem lekcji syna

Anna Nowak-Ibisz nie ukrywa, że jest oburzona ilością zajęć szkolnych jej 13-letniego syna. Była żona Krzysztofa Ibisza porównała naukę w szkole podstawowej do pracy w… korporacji.

Łatwo wstać nam dzisiaj nie było, spojrzeliśmy z synem wczoraj wieczorem na plan lekcji i to był błąd! Tak nas ścisnęło, że nie spaliśmy do 2.00 nad ranem... zastanawialiśmy się, z której korporacji go skopiowano?

Gwiazda wyznała także, że nie będzie wymagać od swojego syna najlepszych ocen.

Przed nami 8 klasa, nie wiem jak wy, ale ja nie zamierzam dać się zwariować, to jest mój jedyny plan! Nie będę cisnąć na maksa i brać udziału w gonitwie, musisz, jeszcze trochę posiedź, nigdzie nie wyjdziesz, dociśnij, bo zostaniesz z niczym, bo cię nigdzie nie wezmą... gdzie ty z takimi ocenami chcesz iść... to słyszą już w szkole, materiału jest tyle, że i tak będą ledwo dyszeć, a ja będę uważać, żeby nie nakręcać wewnętrznej domowej spirali - napisała na Instagramie Anna Nowak-Ibisz.

Zgadzacie się z opinią Anny Nowak-Ibisz?

Zobacz także: Borys Szyc dodał szczery post z okazji urodzin. "Nie filtruje się niczym od ponad 5 lat"

Lubisz oglądać program "Azja Express"? Koniecznie weź udział w naszym programie.

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów