Anna Mucha miała wypadek na planie! Zdjęcie zmartwiło jej fanów

Julita Buczek 15.10.2020
anna mucha
Fotografia: VIPHOTO/East News

Anna Mucha na swoim InstaStories pokazała, do jakiego wypadku doszło na planie nowego filmu z jej udziałem.

Anna Mucha to jedna z bardziej popularnych polskich aktorek. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych oraz teatralnych. 40-latka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym instagramowym koncie obserwuje ją ponad 812 tysięcy osób. To bardzo dobry wynik! W swojej instagramowej galerii publikuje prywatne fotografie, zdjęcia stylizacji czy relacje z planów zdjęciowych. Niedawno jej fani mogli obejrzeć na InstaStories, że przydarzył się jej pewien incydent.

Anna Mucha miała wypadek

Popularna aktorka bierze obecnie udział w nagraniach do nowego filmu "Kogel-Mogel 4". To właśnie tam miało dojść do poważnego wypadku, któremu uległa gwiazda. Na InstaStories Anny widać zabandażowaną stopę na pierwszym planie i deskorolkę na drugim. Na ujęciu Mucha dodała napis w języku angielskim "don't even ask", co oznacza "nawet nie pytajcie". Drugi ujęcie przedstawia kule inwalidzkie. Może to oznaczać, że aktorka nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach.

Jak się jednak okazuje, pozytywne nastawienie jej nie opuszcza. Anna dodała tekst "gdyby kózka..." i kilka emotikon. Zmartwiony fan przesłał gwieździe nawet wiadomość, która brzmiała "Deski z kółkami to jednak nie są deski teatralne". Wygląda na to, że Mucha mogła mieć wypadek na deskorolce, która znajdowała się na pierwszym ujęciu. Gwiazda nie zdradziła jednak, co dokładnie się stało i jaki jest jej stan zdrowia.

Mamy nadzieje, że kontuzja nie jest poważna i aktorka szybko wróci do zdrowia!

Zobacz także: Tę 7-latkę okrzyknięto najbogatszą dziewczynką na Instagramie. Sekret sukcesu tkwi w jej urodzie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów