Anna Mucha szczerze o swojej metamorfozie. "Mam w du**e swój wygląd!"

Julita Buczek 14.12.2018
anna mucha szczupła
Fotografia: Instagram @taannamucha

Anna Mucha w szczerym wywiadzie przyznała, że dla niej wygląd ma drugorzędne znaczenie!

W trakcie trwania swojej kariery w show-biznesie Anna Mucha przeszła naprawdę sporą metamorfozę. Teraz osiągnęła wygląd seksbomby, ale niedawno przyznała, że nigdy jej na tym nie zależało. 

Anna Mucha szczerze o swoim wyglądzie

Ostatnio aktorka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat swojego wyglądu. Będziecie zaskoczeni, tym co powiedziała!

Współczuję kobietom, które oceniają siebie przez pryzmat własnej urody. To, że się jakoś tam wylaszczyłam, jest oczywiście niezwykle przyjemne, ale w moich oczach wtórne. Ta zewnętrzna powłoka nigdy nie była dla mnie istotna. Nigdy nie wyznaczałam swojej wartości przez pryzmat tego, ile mam kilogramów, jak wyglądam. Takie rzeczy mam głęboko w du**e - powiedziała Mucha w rozmowie z Faktem.

Ania wyjawiła również, że ma do swojego wyglądu sporo dystansu. Jak przyznała, może to być spowodowane tym, że otaczali ją mężczyźni, którzy doceniali nie tylko jej wygląd, ale również charakter. 

Może jest tak dlatego, że miałam szczęście w swoim życiu spotykać mężczyzn mądrych, fajnych, wartościowych, którzy mnie doceniali, pomimo mojego wyglądu - powiedziała w dalszej części rozmowy.

Aktorka podkreśliła w swojej wypowiedzi, to jak ważne jest, aby nie zwracać uwagi głównie na wygląd drugiej osoby. Według niej powinniśmy skupiać swoją uwagę na charakterze.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów