Anna Mucha przeżywa trudne chwile w Hongkongu. Gwiazda nie może wrócić do kraju

Sandra Banach 14.08.2019
Anna Mucha
Fotografia: EastNews/MateuszJagielski

Anna Mucha aktualnie przebywa w Hongkongu, gdzie trwają manifestacje. Gwiazda na bieżąco relacjonuje napiętą sytuację z Chin.

Anna Mucha utknęła na lotnisku w Hongkongu. Wszystko za sprawą wielkich protestów, w których udział bierze kilka milionów ludzi. Przez napiętą sytuację aktorka wdała się w kłótnię z jedną z podróżujących kobiet.

Anna Mucha utknęła na lotnisku w Hongkongu

Anna Mucha na bieżąco relacjonuje wydarzenia z lotniska w Hongkongu. Jak powiedziała gwiazda w instagramowej relacji, tamtejsi mieszkańcy walczą o zachowanie swoich podstawowych praw i chcą, aby policja oraz władze traktowały ich z szacunkiem.

Ze względu na trwające manifestacje większość lotów została odwołana. Anna Mucha zapewniła jednak, że ona, jak i większość innych osób podróżujących nie mają z tym problemu. Artystka zapewniła także, że na lotnisku panuje spokój.

Ci ludzie walczą o swoją przyszłość, a najgorsze, co nas może spotkać to jeszcze jedna noc w Hongkongu – powiedziała Anna Mucha.

Mucha dodała także, że wspiera protestujących ludzi. Gwiazda wdała się nawet w sprzeczkę z jedną kobietą, której manifestacje nie odpowiadają.

Ale się zdenerwowałam przed chwilką. Jakaś głupia, starsza pani, Amerykanka, Angielka - nie mam pojęcia - podeszła do protestujących z pretensją o to, że ona nie może wyjechać na wakacje. Powiedziałam: stara (oczywiście byłam miła) generalnie miałaś wakacje wcześniej, będziesz miała wakacje później. O co ci chodzi? - powiedziała aktorka na InstaStory.

Mamy nadzieje, że Ania Mucha bezpiecznie wróci do domu.

Zobacz także: Anna Mucha pokazała nagranie, na którym wiatr podwiewa jej sukienkę!

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, ile pamiętasz z lekcji geografii. 

Stolice świata - nauka na globusie
Rozwiąż quiz

Czy znasz stolice państw świata? QUIZ nie tylko dla geografów i podróżników

Stolice świata - nauka na globusie

1. Które państwo nie ma oficjalnej stolicy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów