Anna Mucha topless na seksownym zdjęciu. Fani: "Gorąco!"

Zuzanna Morska 22.04.2020
Anna Mucha
Fotografia: VIPHOTO/East News

Aktorka zamieściła w sieci gorącą fotkę, na punkcie której jej fani oszaleli. Gwiazda przypomina sobie w ten sposób lepsze czasy.

Większość z nas w ostatnim czasie przebywa w domach. Na świecie szaleje koronawirus, a ograniczając wychodzenie na zewnątrz do minimum, ograniczamy też jego rozprzestrzenianie. Nie oznacza to jednak, że nie tęsknimy za normalnością. Albo za podróżami i wakacjami.

W czasie epidemii z nutką nostalgii wakacje wspomina m.in. aktorka Anna Mucha. I robi to we właściwy sobie sposób - wrzucając do sieci gorące zdjęcia z jednego z wyjazdów.

Anna Mucha pozuje topless

Anna Mucha zamieściła w sieci gorące zdjęcie. Nie wymagało ono nawet jej podpisu. Aktorka pozuje tutaj topless w turkusowej wodzie. Możemy się domyślić, że fotografia została zrobiona podczas jednego z ostatnich wyjazdów gwiazdy. 

Fani są zachwyceni najnowszą fotografią aktorki. Dali temu wyraz w komentarzach.

Gorąco!

Pani Aniu, czy Pani jest tutaj topless?

Super fotka!

Chyba większość z nas w tym trudnym czasie wspomina wakacje, wyjazdy i przede wszystkim normalność. A jak wam podobają się wspominki Ani Muchy?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów