Anna Mucha pokazała się topless! Wygląda jak Kim Kardashian

Malwina Wasilewska 29.10.2020
Anna Mucha
Fotografia: VIPHOTO/East News

Ania wciąż nie przestaje nas zaskakiwać. Zrobiło się naprawdę gorąco!

Anna Mucha znana jest z tego, że od czasu do czasu lubi o sobie przypomnieć, prowokacyjnie publikując zdjęcia, na których odsłania ciało. Tym razem nie mogło być inaczej! Gwiazda serialu "M jak miłość" po raz kolejny pochwaliła się odważnym ujęciem topless. W ten sposób rozgrzała internautów do czerwoności, a jej wpis rozbawił ich do łez.

Anna Mucha pokazała się topless

Niedawno Kim Kardashian świętowała swoje 40. urodziny. Z tej okazji Anna Mucha znana ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, zamieściła na Instagramie swoje wakacyjne zdjęcie topless, na którym wygląda jak amerykańska celebrytka. Do swojej fotografii Ania dodała żartobliwy wpis i oznaczyła w nim Kim.

Na zdjęciu mamy okazję zobaczyć Anię w całej okazałości, ubraną tylko w skąpe majtki. Aby nie pokazywać wszystkiego, zakryła piersi białą kreską. W ten sposób gwiazda niewiele pozostawiła wyobraźni. Trzeba przyznać, że jej opalone ciało wygląda niezwykle apetycznie. Mężczyźni i kobiety są zachwyceni jej figurą.

Tak potwornie zmęczona i stęskniona "normalnosci”, że aż się ucieszyłam ze Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! #happybirthday ja tez chce! Ps. byle do piątku - napisała Anna.

Fani w zabawny sposób komentują zdjęcie Ani:

Każda z nas chce chyba być taką Kim dziś.

To mnie też weźcie ze sobą!

Mogę z Wami?

Wy też uważacie, że Ania na tym zdjęciu wygląda jak Kim Kardashian?

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce! Zobacz, jaką metamorfozę przeszła przez lata. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów