Mucha wrzuciła śmiałe zdjęcie. Dekolt robi wrażenie, ale fani pytają o usta. "Zrobione?". Idealna odpowiedź

Anna Respondek 20.11.2017
Anna Mucha
Fotografia: Instagram/taannamucha

Aktorka zachwyciła internautów swoim talentem.

Anna Mucha to jedna z niewielu polskich aktorek, która pomimo tego, że nie ukończyła Akademii Teatralnej, dostaje wiele ról w filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Dodatkowo zawsze może liczyć na wsparcie fanów, którzy są zauroczeni jej talentem. 

Ostatnio Muchę można oglądać w spektaklu Teatru Imka pod tytułem "Pikantni". Wraz z nią w sztuce występują Barbara Kurdej-Szatan czy Mikołaj Roznerski. Aktorka w piątek na Instagramie postanowiła pochwalić się zdjęciem zza kulis i pokazała "niewinną" fotografie, która mimo wszystko rozbudziła fantazję internautów. 

Piątek. W pracy. "Pikantni" - napisała. 

Jedna z internautek postanowiła zapytać aktorkę o jej wydatne usta i o to, czy przypadkiem "coś z nimi nie robiła". Gwieździe nie umknęła ta sugestia, dlatego w żartobliwy i stanowczy sposób postanowiła zakończyć temat.

Nie! Miło, że pytasz, a nie "wiesz lepiej" jak inni - odpisała. 

Fani Muchy nie tylko zachwycili się jej wyglądem, ale również komplementowali jej grę w sztuce. Według nich aktorka jest niezwykle utalentowana i w znakomity sposób potrafi rozbawić widza. Internautki zwróciły również uwagę na strój Ani, klasyczny kombinezon, w którym gwiazda występowała.  

Kobieta dynamit!

Byłam na spektaklu "Pikantni". Gra aktorska pierwsza klasa. 

Skąd ten kombinezon? Jak zawsze przepięknie - pisali. 

A Wam, jak podoba się zdjęcie Muchy? ;)

mucha1
Fotografia: Instagram/taannamucha
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów