Anna Mucha pokazała nagranie, na którym wiatr podwiewa jej sukienkę!

Zuzanna Morska 19.07.2019
Anna Mucha
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Aktorka zamieściła w sieci kolejny post, który rozgrzał jej fanów do czerwoności. Tym razem jednak sytuacja wymknęła się jej spod kontroli!

Anna Mucha "zaliczyła" właśnie moment niczym Marilyn Monroe. Aktorka pochwaliła się w sieci nagraniem, na którym widać, jak wiatr podwiewa jej sukienkę! Takim ujęciem rozbawiła swoich obserwatorów.

Anna Mucha pokazała nagranie, na którym wiatr podwiewa jej sukienkę

Anna Mucha to jedna z tych aktorek, które mają do siebie ogromny dystans. Gwiazda uwielbia obnażać swoje "mankamenty" i nic nie robi sobie z wpadek, które zdarza jej się zaliczyć. Na jej instagramowym profilu znajdziemy wiele zdjęć, na których gwiazda pozuje chociażby bez makijażu.

Na profilu gwiazdy nie brakuje również zabawnych nagrań. Na jednym z ostatnich Mucha pozuje niczym Marilyn Monroe. Ma na sobie długą zwiewną sukienkę, którą podwiewa wiatr. Gwiazda kusi swoich fanów, ale jednocześnie trochę nabija się z całej sytuacji.

Na wideo widać, jak wiatr uniósł materiał seksownej sukienki Muchy. W momencie, kiedy powinniśmy zobaczyć jej bieliznę, na ekranie pojawiło się w wiadomym miejscu urocze serduszko.

Fani nie mogli się powstrzymać od komentowania.

Kobieta z klasą i humorem.

Chce wersję bez serca.

Brawo za pomysł.

Niektórzy internauci zaczęli nawet zastanawiać się, czy Mucha ma na sobie bieliznę. Inni jednak od razu stanęli w jej obronie i stwierdzili, że jedynie zakrywa ją serduszko. A wy co sądzicie o takim nagraniu?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów