Anna Mucha nie pozuje do zdjęć za darmo. Gwiazda podała cennik za selfie ze sobą

Marianna Bereza 26.08.2019
Anna Mucha
Fotografia: Instagram.com/taannamucha/

Nie każdego stać na zdjęcie z polską aktorką.

Wiele polskich gwiazd obecnie wypoczywa na urlopach. Anna Mucha ostatni weekend spędziła nad polskim morzem. Niestety, widok, który zastała nad Bałtykiem, nie nastroił jej optymistycznie. Aktorka postanowiła działać.

Ostatnie chwile lata Mucha wykorzystuje nie tylko na relaks. Gwiazda odwiedziła polskie plaże i postanowiła pomóc naszej planecie. Aktorka "M jak miłość" zdecydowała się zakasać rękawy i oczyścić wybrzeże ze śmieci, plastikowych butelek i petów. Wcześniej podobną akcję przeprowadziła podczas urlopu w Tajlandii.

Pocztówka z wakacji i garść przemyśleń: 1. to nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2. palenie szkodzi plażom! - napisała na Instagramie, publikując zdjęcia "niespodzianek", które zastała nad polskim morzem.

Anna Mucha i jej cennik za zdjęcie z fanami

Przy okazji Mucha zdradziła, co robi, aby zachęcić do sprzątania innych Polaków. Okazuje się, że fani, którzy chcieliby sobie zrobić z nią zdjęcie, najpierw muszą pokazać jej torebkę zebranych śmieci. To jest cena za selfie z aktorką.

(...) Są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia” - deptaki, pełne plaże itp... co jakiś czas podchodzi ktoś z prośbą o zdjęcie. Dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) - pochwaliła się w sieci.

Myślicie, że uda jej się w ten sposób zachęcić Polaków do sprzątania po sobie?

Zobacz także: Anna Mucha w seksownej sesji zdjęciowej. Pokazała więcej niż zwykle

Jak dobrze znasz polskie seriale? Sprawdź, czy po jednym kadrze potrafisz rozpoznać tytuł! Tylko prawdziwy fan zdobywa maksymalną liczbę punktów.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów