Mucha ostrzega przed Wojewódzkim: "Proszę mu nie wierzyć". Dziennikarz odpowiedział!

Paulina Ermel 18.11.2018
Anna Mucha
Fotografia: instagram.com/taannamucha

Kuba nie mógł pozostawić tego bez komentarza. Wrzucił do sieci wymowny wpis.

Pod koniec października ukazała się biografia Kuby Wojewódzkiego, w której opisał on relacje z wieloma znanymi w polskim show-biznesie osobami. Bohaterką książki stała się m.in. Anna Mucha - była wieloletnia partnerka dziennikarza. Aktorka przestrzega fanów przed tym, co napisał w książce. A gwiazdor wymownie odpowiada.

Anna Mucha o książce Wojewódzkiego

Kuba w książce w ciepłych słowach opisywał związek z aktorką: "Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem (...) Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia. Ania była zaprzeczeniem wszystkiego, co było w kobietach tamtego czasu". Początkowo Ania pytana przez dziennikarzy o to, co o niej sądzi, odpowiadała, że bardzo miło ją zaskoczył i nie kryła zaskoczenia.

Wygląda na to, że Mucha zapoznała się z treścią książki. Dziennikarz opublikował bowiem zdjęcie, na którym widać egzemplarz jego biografii, ale z dedykacją... Muchy! "Proszę mu nie wierzyć. To wszystko bujdy" - napisała.

Wojewódzki opatrzył fotografię z kolei swoim komentarzem: "Moja książka jest już tak popularna, że nawet jej bohaterki rozdają autografy".

Fanom Wojewódzkiego bardzo spodobała się ta sytuacja. Trzeba przyznać, że miło się ogląda tak przyjazne relacje między dwójką byłych partnerów.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy traktują media społecznościowe jak źródło zarobku! Które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów