Anna Mucha o związku z Wojewódzkim i jego najnowszej książce!

Hanna Skowron 14.11.2018
Anna Mucha
Fotografia: Instagram.com/taAnnaMucha

Tego się po niej nie spodziewaliśmy...

"Nieautoryzowana biografia" króla TVN-u wciąż wzbudza ogromne emocje w sieci. Kuba Wojewódzki zdradził w niej sporo tajemnic na temat polskich celebrytów. O niektórych wypowiedział się pozytywnie, a na innych nie pozostawił suchej nitki.

Wśród osób, które wspomina w swojej książce, znalazła się jego była dziewczyna - Anna Mucha. Podczas jednej z imprez aktorka wypowiedziała się na temat tej relacji i skomentowała książkę Wojewódzkiego.

Anna Mucha o książce Kuby Wojewódzkiego

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą od 2003 do 2007 roku. Mimo że od tego czasu minęło już 11 lat, temat tego związku regularnie przewija się w mediach. W książce "Nieautoryzowana biografia" możemy przeczytać kilka fragmentów poświęconych ich wyjątkowej relacji.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki miał romans z Martą Żmudą Trzebiatowską? Aktorka wymownie odpowiada!

Anna szeroko uśmiechnęła się, kiedy jedna z dziennikarek zapytała ją o książkę Kuby. Aktorka dała do zrozumienia, że łączyła ich wyjątkowa więź:

Myślę, że mieliśmy dużo szczęścia, że mogliśmy poznać siebie tak dobrze, tak inaczej, tak wyjątkowo. To zabawne, że po tylu latach jak się rozstaliśmy zmusza mnie publicznie do tego, żebym się jakkolwiek wypowiadała na ten temat. A do tej pory tak dobrze mi szło - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Jak myślicie, Ania i Kuba pasowali do siebie?

EN_01183948_3990
Fotografia: Eastnews
EN_01184081_4244
Fotografia: Fottografia: Eastnews

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów