Anna Mucha zaprasza internautów do łóżka! Ta akcja ma drugie dno

Hanna Skowron 31.05.2019
Anna Mucha
Fotografia: instagram.com/taannamucha

Gwiazda zamieściła w sieci nagranie, które niespecjalnie spodobało się fanom. Zobaczcie, do czego ich namawia.

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. I także jedna z najseksowniejszych. Na instagramowym profilu gwiazdy nie brakuje jej gorących zdjęć. Aktorka dzieli się z fanami nie tylko migawkami z życia zawodowego, ale też prywatnego.

Jedno z jej ostatnich nagrań szczególnie poruszyło internautów. Gwiazda zamieściła w sieci wideo, w którym zaprasza fanów do łóżka!

Anna Mucha zaprasza fanów do łóżka

Dotychczasowe zdjęcia Muchy rozpalały wyobraźnię fanów. Tym razem jednak aktorka poszła o krok dalej. Nagrała wideo, w którym zaprosiła fanów do łóżka.

No hej... Nie masz ochoty czasem sobie tak poleżeć...? Cały dzień... W łóżku... Dołącz do mnie... No chodź...! - słyszymy na nagraniu.

Aktorka zwróciła się do internautów z prośbą, którą wyraziła bardzo zmysłowym głosem. Nie wszystkim spodobał się ten komunikat.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zniesmaczonych fanów.

Słabe to jest

Straszne

Średnio to wyszło i mało smacznie. Tak można zaprosić, ale męża bądź partnera...

Aktorka nie odniosła się do tych opinii. Sprostowała jednak, że nagranie powstało w konkretnym celu. Gwiazda wspiera bowiem akcję Instytutu Matki i Dziecka, która polega na zebraniu 1 miliona złotych na wymianę 100 szpitalnych łóżek w remontowanych oddziałach.

W kolejnym nagraniu wyjaśniła, co miała na myśli, zapraszając internautów do łóżka.

Chore dzieci nie mają wyboru... Łóżko to coś więcej, niż mebel... dla chorego łóżko bywa całym światem... Instytut Matki i Dziecka prosi o pomoc. Dołóż się do łóżka. Chodź, kupimy łóżko! Razem - dodała.

Jak wam się podoba taki pomysł?

Niektóre gwiazdy korzystają z Instagrama nie tylko po to, żeby kontaktować się z fanami. Również w ten sposób zarabiają! Zobaczcie, które z nich zarabiają najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów